Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #12 | Original War poradnik Original War

12: Łowy na Lisa

UWAGA - Amerykanie #12 | Original War - Original War - poradnik do gry

UWAGA! Jeszcze przed rozpoczęciem misji będziesz miał do wyboru: przyłączyć się do buntowników i sabotować badania nad bombą Syberytową albo pozostać wiernym Powell'owi i wykonywać kolejne misje jako żołnierz walczący ku chwale Ameryki. Od tego wyboru będzie zależeć, jaką misję teraz rozegrasz - Łowy na Lisa czy Długi Marsz.

Długa i trudna misja, ale do tego już na pewno zdążyłeś przywyknąć. Można by pomyśleć, że jest tutaj mnóstwo sposobów zakończenia działań, ale tak naprawdę, wszystkie możliwe do dokonania wybory i tak kończą się w zasadzie podobnie. Jak zwykle skupię się na wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości oraz ukazaniu wszelkich rad, potrzebnych do zebrania wszystkich medali. A więc zaczynajmy.

Cele misji:

1) Zniszcz rosyjskie laboratorium Syberytowe.

2) Nie pozwól zbiec rosyjskim naukowcom.

Nie będziesz mógł od razu dowodzić oddziałami - zrobi to za Ciebie komputer. Trzeba się przebić przez pierwszą przeprawę #1 . Jednak nie będzie to na początku możliwe. Do twoich rąk oddane zostanie dokonanie wyboru odnośnie dalszych postępów.

  • Możesz poprosić Powell'a o przerwanie operacji, co skończy się i tak wysłaniem na misje posiłków.
  • Lub poprosić o posiłki, które za jakiś czas się pojawią.
  • Albo iść do drugiej przeprawy #2 , a po przejściu na drugą stronę i napotkaniu na silny opór przeciwnika, pozostaną do wyboru dwie pozostałe możliwości.

Wróć do miejsca startu i oczekuj na posiłki. Czas wybudować bazę - jak zwykle, zaczynaj od podstaw, buduj laboratorium, elektrownie, prowadź badania - nie muszę chyba powtarzać po raz n-ty tego samego łańcucha. Uważaj tylko na ataki Rosjan - będą się pojawiać na południe od punktu #1 , czyli na zachód od bazy. Kilka wyborowych jednostek powinno odeprzeć każdy atak, tylko pamiętaj o leczeniu ludzi i naprawianiu pojazdów.

Postaraj się utrzymać na początku jak największą liczbę surowców, szczególnie skrzyń (co najmniej 120). Musisz także uważać, aby nie zastawić budynkami zachodniego krańca mapy. O surowce za bardzo się nie martw, ponieważ z bazy przybędą aż trzy konwoje z surowcami. Otóż kilka minut po rozpoczęciu misji pojawią się najemnicy - między innymi Kurt Schmidt , któremu wcześniej darowałeś życie. Zaoferuje Ci układ o neutralności za 60 skrzyń i 60 kryształów Syberytu:

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie