Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Belgia - Oblężenie Bastogne | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Belgia] - Oblężenie Bastogne

Legenda - Belgia - Oblężenie Bastogne | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - Bastogne

[2 zielone strzałki] - główne kierunki natarcia Niemców

[3 zielona strzałka] - kierunki ataku oddziałów pancernych z Tygrysami Królewskimi

[4 zielona strzałka] - kierunek ataku zgrupowania pancernego

Wzmocnij obronę

Minuty, które posiadasz na przygotowanie się do obrony, są decydujące dla dalszego przebiegu misji. Przede wszystkim polecam opuścić dość marne wysunięte umocnienia i stworzyć prawdziwą linię obrony przed Bastogne [1] i okolicznymi lasami. Przede wszystkim wycofaj piechotę z wysuniętych pozycji i ukryj ją w mieście oraz w pobliskich lasach. Wzmocnij defensywną linię dodatkowymi bunkrami przeciwpancernymi między którymi poustawiaj działa przeciwczołgowe oraz Shermany. Warto już w tej chwili wybudować koszary i fabrykę artylerii i jednostek przeciwlotniczych, stworzyć kilka samobieżnych dział przeciwlotniczych i rozmieścić je wokół miasta. Postaw również dodatkowy bunkier na zachodzie (tam gdzie przez las jest szeroki przejazd) do lasu wyślij trochę oddziałów piechoty i ukryj w nim dwa działa przeciwpancerne.

Utrzymaj Bastogne

Teraz przez kilkanaście minut twoim zadaniem będzie odpieranie wrogich ataków. Jeśli odpowiednio ułożyłeś swoją linię obrony, to niemieckie oddziały atakujące z północy [2 zielone strzałki] natkną się na zajadły opór i zaczną szybko ponosić znaczące straty (obrazek poniżej). Oczywiście staraj się na bieżąco przemieszczać swoje oddziały tam, gdzie są w danej chwili najbardziej potrzebne, a w przypadku strat staraj się je na bieżąco uzupełniać (wlicza się w to także tworzenie nowych bunkrów, jeśli sprzyja temu sytuacja).

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie