Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Włochy] - Łowca staje się zwierzyną

Legenda - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - sztab

[2] - skład polowy

[3] - wschodnia flanka

[4] - miasto Sparanise

[5] - zachodnia flanka

Utwórz linię zaopatrzenia

Z rozwijanego menu budynków wybierz "Skład zaopatrzenia" i wybuduj go na wskazanym składzie polowym [2] . Kiedy na miejsce dojedzie samochód budowniczy budowa zostanie zakończona, a do sztabu co 30 sekund będą wysyłane transporty zapewniające 9$ przychodu (trzy ciężarówki, na każdej po 3$).

Zbuduj koszary

Ponownie rozwiń menu, wybierz z niego koszary i wybuduj je w którymkolwiek miejscu przy ulicy.

Przeprowadź zwiad na wschodniej flance

W koszarach stwórz jeepa Willys i wyślij go w kierunku wschodniej flanki [3] , gdzie odkryje dwie grupy nieprzyjacielskich zwiadowców, ukrywających się w lesie.

Wyszkól 4 jednostki piechoty

W koszarach stwórz po prostu 4 oddziały piechoty.

Zabezpiecz wschodnią flankę

Zbierz swoje cztery oddziały piechoty, wejdź nimi do lasu i zaatakuj niemieckich piechurów (obrazek poniżej), którzy się w nim ukrywają.

Przygotuj zasadzkę w lesie na wschodzie - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Przygotuj zasadzkę w lesie na wschodzie

Zbierz swoje oddziały piechoty i ustaw je w lesie po obydwu stronach drogi (żadna z jednostek nie może wystawać na otwartym terenie). Teraz wystarczy chwilę poczekać, aż drogą nadjadą wrogie czołgi, które zostaną błyskawicznie zniszczone (obrazek poniżej). Jeśli bowiem piechota ukrywająca się w lasach oraz miastach zaatakuje wroga z zaskoczenia to zada mu trzy razy większe obrażenia niż normalnie. Po odparciu ataku zostaw swoich żołnierzy, aby mogli przeprowadzać kolejne zasadzki.

Zabezpiecz północną flankę - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zabezpiecz północną flankę

Stwórz cztery kolejne oddziały piechoty i wyślij je na północ do miasteczka Sparanise [4] . Zastaniesz tam kilka jednostek niemieckiej piechoty. Rozpraw się z nimi, a potem ustaw swoich żołnierzy na głównym placu miasta, tak aby żaden z nich nie stał na ulicy.

Znajdź i zniszcz 3 oddziały wrogiej piechoty (cel dodatkowy)

Jeśli chcesz wypełnić ten cel dodatkowy to stwórz jeepa Willys i skieruj go do odszukania trzech oddziałów wrogiej piechoty, kryjącej się w lasach. W międzyczasie stwórz dodatkowe oddziały żołnierzy (po 3 na każdą grupę niemiecką wystarczy w zupełności), które przeprowadzą szturm na pozycje wroga. Pierwszy oddział nieprzyjaciela ukrywa się w lesie na północy [1] (na obrazku poniżej) niedaleko miasteczka Sparanise. Drugi stacjonuje w lesie [2] (na obrazku poniżej) na zachód od miasta, a trzeci na północ od jeziorka [3] (na obrazku poniżej).Po zniszczeniu trzech rozdziałów cel zostanie zaliczony.

Przygotuj w Sparanise zasadzkę na nadjeżdżające czołgi - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Przygotuj w Sparanise zasadzkę na nadjeżdżające czołgi

Po przejęciu miasteczka Sparanise i ustawieniu w nim piechoty nie pozostanie ci nic innego, jak tylko odczekanie chwili, aż pod lufy twoich żołnierzy wjadą wozy pancerne przeciwnika (obrazek poniżej).

Chroń sztab - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Chroń sztab

W zasadzie większość obrony, która będzie w stanie odeprzeć wrogie ataki, jest już gotowa. Na wschodniej flance posiadasz żołnierzy pilnujących drogę, a na północy twoi piechurzy skutecznie blokują ścieżkę prowadzącą przez Sparanise. Wyślij jeszcze kilka oddziałów piechoty na obrzeża lasów na zachodzie [5] , tak aby ich zasięg strzału obejmował całą drogę. Dzięki temu nie pozostanie ci innego, jak tylko oglądanie pogromu niemieckich maszyn (obrazek poniżej). Po odparciu wszystkich ataków (włącznie z poniżej opisanym szturmem czołgów) misja dobiegnie do końca.

Odeprzyj niemiecki atak - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Odeprzyj niemiecki atak

Podczas obrony sztabu w pewnej chwili na zachodniej flance pojawi się duże zgrupowanie niemieckich jednostek pancernych. Nie przejmuj się nimi, ponieważ w większości są to atrapy, które zostaną szybko obrócone w pył przez twoich żołnierzy.

Zgromadź dane szpiegowskie o niemieckich zagrożeniu

Kiedy na zachodniej flance pojawi się duży oddział niemieckich czołgów użyj fortelu "Szpieg" na sektorze graniczącym od zachodu z twoim sztabem (obrazek poniżej). W ten prosty sposób zaliczysz to zadanie.

1 - Włochy - Łowca staje się zwierzyną | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry