Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Holandia] - Screaming Eagles

Legenda - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - Valkenswaard

[2] - jednostki przeciwlotnicze w Eindhoven

[3] - Eindshoven

[4] - Sturmtiger

[5] - jednostki przeciwlotnicze w Son

[6] - sztab niemiecki w Son

Przeprowadź zwiad miasta przed zrzutem (cel dodatkowy)

Zadania to wykonuje się w trzech ratach. W sumie musisz przy pomocy samolotu zwiadowczego Avro Anson przeprowadzić zwiady w trzech miastach, w których łącznie jest do odkrycia 7 punktów. Dwa znajdują się w Valkenswaard [1] , trzy w Eindhoven [3] , a dwa ostatnie w son - miasto nieco na zachód od jednostek przeciwlotniczych w [5] . Nie przeprowadzaj wszystkich zwiadów naraz, tylko wykonuj je przed kolejnymi zrzutami spadochroniarzy podczas realizowania kolejnych celów misji.

Zabezpiecz Valkenswaard

Valkenswaard to pierwsze miasto [1] na twojej drodze. Stacjonuje tutaj kilka oddziałów piechoty niemieckiej. Po przeprowadzeniu zwiadu postaraj się zrzucić spadochroniarzy w takim punkcie, gdzie nie będą od razu atakowani przez przeciwników. Następnie wkrocz do miasta i po kolei eliminuj kolejne oddziały piechoty (obrazek poniżej).

Zniszcz jednostki przeciwlotnicze w Eindhoven - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz jednostki przeciwlotnicze w Eindhoven

Artyleria przeciwlotnicza jest umiejscowiona nieco na wschód od Eindhoven [2] . Aby skutecznie się z nią rozprawić zrzuć spadochroniarzy w lesie na wschód od jednostek przeciwlotniczych (obrazek poniżej), tak aby nie dostały się one pod ostrzał (podczas zrzutu spadochroniarze nie mogą prowadzić ognia, więc stanowią łatwy cel dla oddziałów przeciwlotniczych). Następnie wystarczy podejść spadochroniarzami przez las na dogodną pozycję strzelecką (przydatna może okazać się "Cisza Radiowa") i zniszczyć artylerię.

Zabezpiecz Eindhoven - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zabezpiecz Eindhoven

Kolejnym krokiem będzie zabezpieczenie samego miasta Eindhoven [3] . Ponieważ jest ono otoczone przez gniazda karabinów maszynowych, dlatego jedynym rozwiązaniem jest zrzucenie spadochroniarzy wprost między zabudowania. Dokonaj zatem zwiadu i zrzuć kilka oddziałów swoich elitarnych wojsk w centrum miasta tak, aby nie trafiły one od razu na wrogie jednostki (obrazek poniżej). Następnie wystrzelaj zastane w mieście oddziały piechoty i czołgi.

Zniszcz 3 czołgi w zasadzce Eindhoven - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz 3 czołgi w zasadzce Eindhoven

Ustaw swoich spadochroniarzy na głównym placu miasta, ale tak aby nie były zauważone przez wrogie oddziały pancerne nadjeżdżające od strony mostu na północy. Pozostałych piechurów poukrywaj w uliczkach wychodzących na główny plac. Po chwili od mostu nadjedzie kilka niemieckich czołgów, które wjadą wprost do zasadzki zastawione przez spadochroniarzy. Kilka celnych strzałów i zadanie zostanie zrealizowane.

Zniszcz Sturmtigera

Po odparciu wrogich czołgów na drodze na zachód od Eindhoven [4] pojawi się potężne działo samobieżne Sturmtiger, które zacznie ostrzeliwać miasto. Przedrzyj się spadochroniarzami przez las na dogodną pozycję strzelecką (jeśli chcesz to uczynić szybko i nie zostać wykrytym skorzystaj z forteli "Cisza Radiowa" i "Blitz") i rozpraw się z tym niebezpiecznym przeciwnikiem (obrazek poniżej).

Przejmij niemiecki sztab w Son - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Przejmij niemiecki sztab w Son

Zanim przystąpisz do atakowania sztabu polecam zrzucić kilka oddziałów spadochroniarzy (ale zachowaj jeszcze pieniądze na dodatkowe zrzuty) w lesie na wschód od dział przeciwlotniczych [5] . Przedrzyj się przez las i zniszcz jednostki strzelające do samolotów. Następnie dokonaj zwiadu w Son przy użyciu samolotu zwiadowczego, a na koniec zrzuć oddziały spadochroniarzy w lesie po obydwu stronach sztabu [6] . Warto użyć forteli "Cisza Radiowa" oraz "Blitz", ponieważ będziesz musiał szybko zneutralizować parę Sturmtigerów (obrazek poniżej) stojących na drodze. Kiedy się z nimi uporasz przejmij sztab.

Zniszcz 4 czołgi jadące do Son - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz 4 czołgi jadące do Son

Czołgi, które nadjadą z północnego wschodu, najlepiej jest wykończyć przy pomocy spadochroniarzy, którymi zniszczyłeś niedawno obronę przeciwlotniczą Son. Ustaw swoich ludzi na skraju lasu tak, aby mieli zasięg do ścieżki, po której zaczną zbliżać się jednostki pancerne (obrazek powyżej). Kilka celnych strzałów powinno załatwić sprawę. Ewentualnie możesz jeszcze zrzucić kilka oddziałów do samego miasta, jeśli oddziałom pancernym udałoby się już wjechać do środka. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na wkroczenie do miasta oddziałami z zewnątrz, to zachowaj szczególną ostrożność, ponieważ jest ono otoczenie przez bunkry z karabinami maszynowymi. Po rozbiciu czołgów misja zakończy się.

1 - Holandia - Screaming Eagles | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry