Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Włochy] - Zabawa w chowanego

Legenda - Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - sztab

[2] - skład zaopatrzenia

[3, 4, 5] - miejsca na zasadzki

[6] - niemieckie koszary

[7] - niemiecki sztab

Aktywuj fortel "Cisza Radiowa"

Z rozwijanego menu wybierz fortel "Cisza Radiowa" i użyj go na początkowym sektorze (obrazek poniżej). Dzięki temu twoje jednostki staną się niewidoczne dla przeciwnika.

Przejmij skład zaopatrzenia - Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Przejmij skład zaopatrzenia

Po aktywowaniu fortelu będziesz mógł bezpiecznie ominąć włoskie tankietki stojące na otwartej przestrzeni na wschodzie (nie podchodź tylko zbyt blisko nich, bo cię wykryją). Zbierz około 5 oddziałów piechoty - czterema obsadź las w pobliżu składu zaopatrzenia [2] , a ostatnią drużyną przejmij budynek, dzięki czemu zapewnisz sobie stałą dostawę gotówki.

Zachowaj swoje czołgi M3 Lee (cel dodatkowy)

Po przejęciu posterunku otrzymasz dwa średnie czołgi M3 Lee. Jeżeli chcesz wypełnić ten cel, to nie szarżuj nimi bezmyślnie, tylko trzymaj je w bezpiecznej odległości i używaj tylko wtedy, kiedy będziesz miał pewność, że nie poniosą strat w starciu z rywalem.

Zneutralizuj włoski posterunek

Po opanowaniu składu zaopatrzenia stwórz kilka oddziałów piechoty i pod osłoną fortelu "Cisza Radiowa" zajmij nimi dogodne pozycje do zasadzek w lesie na północy [3] , miasteczku przez które przechodzi droga [4] oraz w lesie na północnym zachodzie [5] . Każdy oddział powinien składać się z 3-4 jednostek piechoty. Takie ustawienie umożliwi ci skuteczną obronę (obrazek poniżej), a gdyby przeciwnikowi jednak udało się jakoś wjechać do środka, to zawsze możesz skorzystać ze swoich czołgów.

Kiedy obrona zostanie zorganizowana stwórz kilka oddziałów piechoty, dołącz do nich swoje czołgi i zacznij kierować się na północny wschód, w kierunku wrogich koszarów [6] - Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Kiedy obrona zostanie zorganizowana stwórz kilka oddziałów piechoty, dołącz do nich swoje czołgi i zacznij kierować się na północny wschód, w kierunku wrogich koszarów [6] . Warto to uczynić pod osłoną "Ciszy Radiowej". Kiedy znajdziesz się przy wrogim budynku, przejmij go piechotą (obrazek poniżej). Kiedy z pobliskiego lasu wyjdą niemieccy żołnierze, próbujący odbić budowlę, rozpraw się z nimi przy pomocy czołgów.

W nowo zajętych koszarach stwórz kilka oddziałów piechoty i wyślij je do pobliskiego lasu - Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

W nowo zajętych koszarach stwórz kilka oddziałów piechoty i wyślij je do pobliskiego lasu. Przeprowadź też rekonesans w rozległym lesie nieopodal sztabu. Znajduje się tam kilka jednostek piechoty, które możesz wyeliminować własnymi piechurami albo zostawić w spokoju, zachowując ostrożność w dalszej części misji. Kolejnym krokiem jest bowiem zlokalizowanie (najlepiej w sektorze z wrogim sztabem użyć fortelu "Szpieg") czołgu z miotaczem ognia, znajdującego się nieopodal wrogiego dowództwa. Po uczynieniu tego, wyeliminuj pojazd przy pomocy swoich M3 Lee (obrazek poniżej). Alternatywną metodą jest użycie w sektorze "Ciszy Radiowej" i zakradnięcie się do maszyny piechotą. Po zniszczeniu niebezpiecznego rywala wyślij oddział piechoty, który przejmie sztab przeciwnika [7] .

1 - Włochy - Zabawa w chowanego | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry