Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Francja - Utah Beach | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Francja] - Utah Beach

Legenda - Francja - Utah Beach | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - pierwsza bateria przeciwlotnicza

[2] - druga bateria przeciwlotnicza

[3] - spadochroniarze broniący Sainte Mere-Eglise

[4] - spadochroniarze broniący Saint Come-du Mont

[zielone strzałki] - kierunki niemieckich ataków

Zniszcz baterię dział 8,8 cm

Początkowo twoje oddziały piechoty zostaną trochę przetrzebione na plaży. Kiedy uzyskasz nad nimi kontrolę użyj na sektorze fortelu "Blitz", dzięki czemu piechurzy będą o 50% szybsi. Starając się unikać wrogich stanowisk karabinów maszynowych zbliż się do pierwszej baterii 8,8 cm [1] i rozpraw się z nią (obrazek poniżej).

Zniszcz baterię dział 8,8 cm - Francja - Utah Beach | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz baterię dział 8,8 cm

Korzystając z drugiego oddziału piechoty i przy zastosowaniu identycznej co poprzednio taktyki, obróć w pył także drugą baterię dział przeciwlotniczych [2] .

Chroń swój sztab

Po wyeliminowaniu zagrożenia w pobliżu plaży zostanie wybudowany sztab. Postaw skład zaopatrzeniowy, a potem przystąp do wzmacniania swojej bazy. Warto skorzystać z fortelu "Blitz", który przyspiesza nie tylko pojazdy wojenne, ale również ciężarówki przewożące pieniądze z magazynów do sztabu. Przede wszystkim wybuduj przynajmniej jedno, a najlepiej dwa stanowiska KM na wschodzie. Im szybciej to zrobisz, tym z większą łatwością odeprzesz spory atak wrogiej piechoty (obrazek poniżej). Z czasem postaw kolejne składy zaopatrzenia, koszary oraz kolejne stanowiska KM-ów oraz bunkry przeciwpancerne (szczególnie przy drodze na północy i przy polanie na zachodzie). W koszarach stwórz kilka oddziałów piechoty i dwa jeepy Willys, którymi postaraj się przeczesać okoliczny obszar i odnaleźć jak najwięcej przeciwników. W sumie będą atakować kilkukrotnie z paru stron [zielone strzałki] przy pomocy piechoty (świetnie radzą sobie z nią KM-y i ukryta w lesie piechota) oraz czołgi (tym z kolei należy przeciwstawić bunkry przeciwpancerne).

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie