Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog - Zamek Colditz | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Prolog] - Zamek Colditz

Legenda - Prolog - Zamek Colditz | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - miejsce startu

[2] - czołgi Pershing

[3] - miejsce osłaniania lekkich jednostek

[4] - przeprawa przez most

[5] - zamek Colditz

[strzałki] - kierunki nacierania wrogich czołgów

Poprowadź natarcie

Zaznacz ciężki czołg Pershing znajdujący się na południu [1] i skieruj się nim na północny zachód. Przejedź przez most i dołącz do dwóch kolejnych maszyn [2] , nad którymi otrzymasz kontrolę.

Oczyść drogę dla lekkich jednostek

Zaznacz wszystkie swoje maszyny i zacznij jechać w kierunku drogi na północy [3] . Wkrótce pojawią się na niej niemieckie maszyny, przed którymi masz osłaniać sojusznicze wojska. Wskazuje zatem swoim czołgom kolejne maszyny (obrazek poniżej), które w kilka chwil uporają się z przeciwnikiem.

Zachowaj wszystkie Super Pershingi (cel dodatkowy) - Prolog - Zamek Colditz | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zachowaj wszystkie Super Pershingi (cel dodatkowy)

Wykonanie tego zadania nie jest specjalnie trudne, ponieważ w tej misji twoje maszyny są w stanie z łatwością poradzić z każdym czołgiem wroga. Musisz jedynie uważać pod koniec misji, kiedy w zamku Colditz zostaniesz zaatakowany przez kilka średnich czołgów oraz oddział Tygrysów. Szczególnie te ostanie mogą nieźle przetrzebić twoje szeregi, dlatego atakuj je tylko w zwartej grupie i najlepiej ze wsparciem sojuszników.

Zabezpiecz południową stronę mostu

Po uporaniu się z przeciwnikami na drodze wyrusz na północ w stronę mostu [4] i zniszcz wszystkie strzegące go jednostki wroga.

Oczyść brzeg

Po uporaniu się z przeciwnikami po południowej stronie mostu zacznij ostrzeliwać wrogów na drugim brzegu (obrazek poniżej). Kiedy to uczynisz poczekaj chwilę i rozpraw się z posiłkami przysłanymi przez Niemców.

Dotrzyj do zamku Colditz - Prolog - Zamek Colditz | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Dotrzyj do zamku Colditz

Po odparciu kontrataku przy moście przepraw się na drugi brzeg i zacznij kierować się w stronę zamku Colditz [5] . Po drodze eliminuj oddziały wroga, która będą próbowały cię powstrzymać (obrazek poniżej).

Zniszcz czołgi Tiger - Prolog - Zamek Colditz | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz czołgi Tiger

Po opanowaniu zamku zostaniesz zaatakowany przez dwa oddziały pancerne. Średnie czołgi będą szturmować twoje pozycje z północy [północna strzałka] , natomiast ciężki czołgi Tygrys nadjadą z zachodu [zachodnia strzałka] . W pierwszej kolejności uporaj się ze słabszymi rywalami i dopiero potem zwartą grupą i najlepiej z asystą sprzymierzeńców wyrusz na ciężki pojazdy przeciwnika.