Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Belgia - Wacht Am Rhein | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Belgia] - Wacht Am Rhein

Legenda - Belgia - Wacht Am Rhein | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - miejsce ataku Niemców

[2] - punkt, do którego trzeba wysyłać działa przeciwpancerne

[zielona strzałka] - kierunki ataku komandosów Skorzeny'ego

Przeprowadź rozpoznanie drugiego brzegu

Wybierz swój pancerny pojazd zwiadowczy i wyślij go na północ, na drugi brzeg. Okaże się, że Niemcy szykują tam potężny atak, ale ich namierzenie jest trudne, ponieważ zastosowali fortel "Cisza Radiowa".

Ulepsz działa przeciwpancerne

Z rozwijanego menu najedź na niebieski pasek przy dziale 57mm i przekształć je w potężne, przeciwpancerne armaty 75mm, które świetnie radzą sobie z czołgami wroga. Jednocześnie warto też rozpocząć proces ulepszenia piechoty w rangersów.

Wyślij ciężki działa przeciwpancerne

Twoim celem jest wysłanie 8 dział przeciwpancernych do okolic Bastogne na południu [2] . Aby przedsięwzięcie się powiodło konieczne jest jednak powstrzymywanie Niemców nacierających wzdłuż dwóch dróg [1] . Dlatego w pierwszej kolejności ukryj w lesie 2-3 działa przeciwpancerne, a rangersów ustaw w taki sposób, aby razili atakujących rywali (obrazek poniżej). W miarę możliwości dosyłaj do obrony kolejne oddziały piechoty i ewentualnie działa przeciwpancerne.

Jednocześnie staraj się na bieżąco tworzyć nowe działa i o ile to możliwe, wysyłaj je do wskazanego na południu punktu [2] (obrazek poniżej) - Belgia - Wacht Am Rhein | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Jednocześnie staraj się na bieżąco tworzyć nowe działa i o ile to możliwe, wysyłaj je do wskazanego na południu punktu [2] (obrazek poniżej). Jest to zarazem szlak zaopatrzeniowy, dlatego warto w tym sektorze zastosować fortel "Blitz" (zresztą podobnie, jak w sektorze, który bronisz przed atakami Niemców), co znacznie przyspieszy dopływ gotówki oraz transport dział. Po dostarczeniu wymaganej ilości dział misja dobiegnie do końca.

Zniszcz komandosów Skorzenyego (cel dodatkowy) - Belgia - Wacht Am Rhein | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz komandosów Skorzeny'ego (cel dodatkowy)

Kiedy będzie ci się wydawać, że obrona na północy jest już w miarę zorganizowana, niespodziewanie na zachodniej flance pojawią się komandosi Skorzeny'ego, którzy w pewnej chwili zaatakują cię od zachodu [zielona strzałka] . Aby uprzedzić ich atak koniecznie wyślij do lasku na południowym zachodzie (tym znajdującym się tuż przy moście) wóz zwiadowczy, kilka oddziałów rangersów (wyślij ich na obrzeża lasu) oraz 2-3 działa przeciwpancerne. Kiedy tylko wrogie czołgi wejdą w ich zasięg, zaatakuj je (obrazek poniżej), natomiast biegnącą do twojej bazy piechotę eliminuj z lasów. Zachowaj tutaj szczególną ostrożność, ponieważ w międzyczasie Niemcy przeprowadzą też spory szturm od północy, a jednostki Skorzeny'ego spróbują szybko wedrzeć się do bazy (będą korzystać z fortelu "Blitz") i zająć twoje budynki. W razie czego wysyłaj na nich oddziały, które wyszły wprost z koszar. Jest to najtrudniejszy moment misji, dlatego warto się do niego przygotować i już zawczasu wysyłać kolejne jednostki do lasu na południowym zachodzie. Uważaj także na niemieckich żołnierzy, którzy mogą przedrzeć się do twojej linii zaopatrzenia i eliminować wozy dostawcze - gdyby do tego doszło postaraj się jak najszybciej rozprawić z takimi jednostkami.

1 - Belgia - Wacht Am Rhein | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry