Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

R.U.S.E. - poradnik do gry

R.U.S.E. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE poradnik R.U.S.E.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2019

[Afryka Płn.] - Dzika Banda

Legenda - Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Legenda:

[1] - punkt startu

[2] - miasto Sidi Aich

[3] - niemieckie działa przeciwpancerne

Dotrzyj do obszaru Sidi Aich

Zaczynasz z czterema lekkimi czołgami Stuart na południe od kanionu [1] . Zaznacz wszystkie czołgi i zacznij jechać kanionem na północ. Po drodze rozpraw się z wrogą piechotą, a potem z kilkoma lekkimi czołgami przeciwnika. Kontynuuj, aż dotrzesz na obrzeża Sidi Aich [2] , gdzie natkniesz się na dwa średnie czołgi. Kiedy je namierzysz zacznij cofać się do kanionu, aż do średnich czołgów M3 Lee, nad którymi obejmiesz kontrolę. Zaznacz je i zaatakuj dwie pancerne jednostki wroga (obrazek poniżej). Możesz je wspomóc swoimi lekkimi maszynami. Po oczyszczeniu przedpola ustaw się w takim miejscu, aby ostrzelać piechotę w mieście (tylko nie wjeżdżaj między zabudowania, ponieważ tam piechurzy są bardzo niebezpieczni). Po zabiciu niemieckich żołnierzy obejmiesz kontrolę nad miastem.

Wycofaj się nie tracąc żadnego czołgu (cel dodatkowy) - Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Wycofaj się nie tracąc żadnego czołgu (cel dodatkowy)

Zadanie to aktywuje się kiedy na obrzeżach Sidi Aich ujrzysz średnie czołgi przeciwnika. Kiedy to nastąpi jak najszybciej i bez wdawania się w walkę, wycofaj lekkie jednostki do kanionu. Następnie zniszcz niemieckie maszyny swoimi średnimi czołgami (dla pewności możesz zostawić swoje lekkie czołgi nieco z tyłu), dzięki czemu cel zostanie zaliczony.

Aktywuj fortel "Szpieg"

Po przejęciu Sidi Aich skorzystaj z rozwijanego menu forteli i wybierz nowy o nazwie "Szpieg". Następnie użyj go na sektorze z niemieckimi działami i sztabem [3] . W ten sposób zobaczysz odkryjesz wszystkie wrogie jednostki w sektorze (obrazek poniżej).

Utrzymaj przełęcz Sidi Aich - Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Utrzymaj przełęcz Sidi Aich

Rozdziel swoje jednostki na dwa oddziały - dobrze gdyby w każdej znalazły się dwa czołgi średnie i dwa lekkie. Rozmieść takie grupy bojowe na dwóch wskazanych skrzyżowaniach przed Sidi Aich i zacznij odpierać wrogie ataki (obrazek poniżej). Jeżeli przeciwnicy zaczynają nacierać z jednej strony mocniej, to wesprzyj obrońców dodatkowym czołgiem z drugiego oddziału. Warto też w sektorze z niemieckim sztabem użyć fortelu "Nasłuch", dzięki czemu ujrzysz rozkazy wroga i będziesz mógł lepiej zorganizować obronę. Pamiętaj, że musisz utrzymać wskazane przez wskaźniki punkty, a nie samo miasto, więc nie możesz pozwolić, aby przeciwnicy wjechali zbyt daleko w twoje linie obronne.

Zniszcz wrogów w rejonie sztabu - Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry

Zniszcz wrogów w rejonie sztabu

Po odparciu wrogich ataków otrzymasz kilka oddziałów piechoty. Zanim poślesz ją w bój oczyść okolicę z wrogich piechurów (uważaj, aby w trakcie tej operacji nie wejść pod ostrzał dział przeciwnika). Następnie zaznacz swoich żołnierzy i rozkaż im zaatakować wrogie baterie [3] (nie mogą one ostrzeliwać piechoty). Jednocześnie trzymaj w pogotowiu swoje czołgi, ponieważ pojazdy pancerne wroga będą starały się zdziesiątkować twoich piechurów (obrazek poniżej). Po zmieceniu z powierzchni ziemi wszystkich dział misja zakończy się.

1 - Afryka Płn. - Dzika Banda | Kampania | RUSE - R.U.S.E. - poradnik do gry