Ajver

Ajver ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

11.01.2026 19:20
odpowiedz
Ajver
5

Przedmioty nie będą losowe. Będą zawsze w tym samym miejscu. To właśnie sprawiło że przestałem grać w Bg3 (po przegranych 1000 godzinach) a jednak sądzę że gdyby wq bg3 była ich losowość to bym więcej czasu spędził w grze. Co do wcześniejszych tu wypowiedzi to że expieni kończy się na 12 poziomie i jest jeszcze sporo do zrobienia uwazam akurat za plus. Bo po wbiciu max levela chce ta postacia w końcu pograć w pełnym jej potencjale a nie zrobić ostatnia walkę i zakonczyc grę. Inna sprawa twórcy stwierdzili że zrobienie gry do wyższych poziomów zachwiało by gra, a wystarczy popatrzeć na solaste gdzie gra się spokojnie do 16levelu.

09.01.2026 09:21
odpowiedz
Ajver
5

To właśnie przez pvp nie kupiłem i nie kupię tej gry. Rozumiem że są gracze którym się ten system podoba dlatego powinny być serwery pvp i pve albo jak w wowie możliwość włączenia lub wyłączenia pvp i wtedy gracze z włączonym pvp powinni dostawać np 20% większe XP albo nagrody.

12.12.2025 14:26
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Ajver
5

Owlcat to niech się nauczy dodawać język Polski do swoich gier

22.09.2025 19:22
odpowiedz
Ajver
5

Pytanie powinno brzmieć czy w ogóle mają zamiar ją wydać na jakiekolwiek urządzenie

06.09.2025 05:25
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Ajver
5

Kto to wymyśla? Nie ma żadnych gier aaa, aaaa , czy aaaaa. Po prostu są gry fajne albo zjebane i tyle.

13.08.2025 23:10
odpowiedz
2 odpowiedzi
Ajver
5

Kogo to obchodzi. Nikt normalny nie kupuje gier na steam który ma ceny x3

24.07.2025 18:26
😃
1
odpowiedz
Ajver
5

Haha poki nie przeczytałem tego artykułu to nawet nie wiedziałem że takie coś w ogóle istnieje

post wyedytowany przez Ajver 2025-07-24 18:27:30
16.07.2025 17:06
odpowiedz
Ajver
5

Toście Amerykę odkryli, taktyka znana i opracowana już dawno temu.

12.07.2025 21:01
odpowiedz
1 odpowiedź
Ajver
5

Jakieś bzdury tu piszecie shadowhart z powodu swojego bóstwa Shar jest na początku zła co świetnie współgra z DarkUrge. Gracz grając Żądza chciał postępować tak jak by ta postać postępowała więc ich cele są zbieżne. Żądza chce zabić Isobel, a Posepna pieśń nocy. Tak poza tym dziwię się że piszecie tu jak byście odkryli Amerykę jeśli chodzi o zabijanie postaci fabularnych. W wielu moich rozgrywkach większość kompanów umiera.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl