Heroes 6 Shades of Darkness: Kolebka Łez

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Kolebka Łez

Cel: pokonać 2 armie Świątyni, dotrzeć do Kolebki Łez

Nagroda: 36000 XP, +8 przeznaczenie

Zdobycie miasta otworzyło wrota (M3, 4) - możemy teraz ruszyć w głąb wyspy - Kolebka Łez | 3 - Całun Minionego Świata - zadania główne - Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

Zdobycie miasta otworzyło wrota (M3, 4) - możemy teraz ruszyć w głąb wyspy. Jako, że będziemy musieli walczyć z dwoma przeciwnikami naraz proponuję jak najszybciej wyeliminować pierwszego z nich. Szybkie uderzenie na południowe miasto (M3, 5) oraz pokonanie jednego z czempionów wroga wyeliminuje naszego oponenta na stałe z walki. Teraz możemy skupić się na północnej części wyspy. Najlepiej wykonać uderzenie wyprzedzające na miasto Nag (M3, 6), co pozwoli nam na większą swobodę ruchu. W międzyczasie możemy również odwiedzić świątynię (M4, X1) i wykonać zadanie dodatkowe "Cień pantery". Po pokonaniu drugiego przeciwnika automatycznie zakończy się misja główna "W obronie Matki".

Proponuję w tym miejscu rozbudować nasze wszystkie posiadłości i zebrać jak najwięcej jednostek, gdyż prawdopodobnie nie będziemy już wracali po kolejne oddziały - Kolebka Łez | 3 - Całun Minionego Świata - zadania główne - Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

Proponuję w tym miejscu rozbudować nasze wszystkie posiadłości i zebrać jak najwięcej jednostek, gdyż prawdopodobnie nie będziemy już wracali po kolejne oddziały. Zdobycie drugiego miasta Świątyni otworzy nam dalszą drogę na wschód (M3, 7). Po splądrowaniu okolicy musimy jeszcze zakupić okręt w lokalnej stoczni i możemy ruszyć na południe. Desantu dokonujemy na plaży (M3, 8). Teraz wystarczy udać się w kierunku Kolebki Łez (M3, 10) po drodze zdobywając wrogi fort (M3, 9). Na miejscu napotkamy ostatniego bossa w tej misji - Arianę. Wystarczy udać się do jej miasta (M3, 10) i pokonać czempiona.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
2014-11-26 17:00

Przepraszam, ale niestety kiedy zebrałem obie cieniostale to gdy najeżdżałem na Norbu pokazywało mi że to jednostka neutralna i prawie żaden, gdy do niego podszedłem zabiłem go i dostałem expa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
E
Legend 136
2013-06-15 20:21

na srednim mialem zero problemow i po zakonczeniu misji mialem jeszcze tone wojska - kwestia tego, aby nie wytracac go po drodze a w przypadku nawet niewielkich strat powtorzyc walke

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2013-06-15 19:59

a co do przejścia etapu to kluczem chyba jest to targowisko przy ostatniej ekipie przyczajonych.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2013-06-15 19:56

Infiltracja jest prostsza i daje większe szanse na przejście. Może na poziomie łatwym likwidacja byłaby korzystniejsza ale na wyższym to po walkach zostaje niewielka ilość wojska, która raczej nie jest w stanie zdobyć Relikwiarza nie mówiąc o tej babce na końcu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
E
Legend 136
2013-06-10 11:49

w polskiej wersji jezykowej jest Chimera i takiej wersji sie trzymalem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
vojak_2
Generał 40
2013-06-10 11:10

ok, dzięki.

Co do nazewnictwa stworzeń, nie powinno być Mantykora / Chimera, ale Mantykora / Skorpikora. Chimera jest jednym z nazw dla ulepszonej mantikory, ale w oryginalnym angielskim tłumaczeniu jest Scorpicore, czyt Skorpikora.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
E
Legend 136
2013-06-08 22:21

sredni

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
vojak_2
Generał 40
2013-06-08 22:12

a jaki poziom trudności?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl