Dragon Age 4 – powrót smoka. E3 marzeń gracza - gry, które chcemy zobaczyć!

Michał Grygorcewicz

Dragon Age 4 – powrót smoka

Czego oczekujemy: Zwiastuna na 9,5/10.

Ostatni raz o Dragon Age 4 usłyszeliśmy w marcu, gdy były dyrektor generalny serii zdradził, że kiedy odchodził z BioWare kilka miesięcy wcześniej, nad grą pracował jedynie szkieletowy zespół i do ewentualnego debiutu produkcji jeszcze daleka droga. Raczej wątpliwe, by przez tych kilka miesięcy wiele się w tej kwestii zmieniło, zwłaszcza gdy studio skupia siły na Anthem, ale skoro na E3 sprzedają marzenia, to i o tym sobie pomarzymy.

Choć o „czwórce” oficjalnie nie wiadomo nic, doniesienia zza kulis sugerują, iż tytuł wciąż pozostanie produkcją nastawioną na fabułę i wyraziste postacie. Nie znaczy to jednak, że ominie go trend stawiania na gry jako usługi, który szczególnie silnie stara się forsować EA. W produkcji tej nie zabraknie więc elementów sieciowych, choć w jakiej postaci – nie wiadomo.

Shadows Die Twice – bo oglądania ekranów „You Died” nigdy za wiele

Czego oczekujemy: Zwiastuna rzucającego więcej światła na ten tajemniczy projekt.

Nowy projekt twórców Dark Souls i Bloodborne’a narobił kilka miesięcy temu sporo zamieszania, nawet pomimo tego, że ujawniony wówczas krótki teaser nie pokazał niczego konkretnego, sugerując jedynie, iż akcja produkcji najpewniej umiejscowiona zostanie w Japonii.

Wszystko wskazuje na to, że Shadows Die Twice pozostanie wierne założeniom, które zapewniły FromSoftware sukces, o jakim studio to mogło jedynie marzyć za czasów rozwijania serii Armored Core (swoją drogą, wciąż wierzymy, iż cykl ten kiedyś powróci na salony). Według nieoficjalnych doniesień będzie to mroczne RPG akcji, którego sercem pozostaną zręcznościowe, bardzo trudne starcia, z wymagającymi przeciwnikami, których nie pokonamy, dopóki nie poznamy ich stylu walki. Z niepotwierdzonych przecieków wynika, że świat gry zostanie otwarty, a pojedynki urozmaici możliwość blokowania ataków za pomocą broni. Ile w tym prawdy, miejmy nadzieję, dowiemy się już niebawem.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

PC PlayStation Xbox Nintendo

Data wydania: 10 grudnia 2020

Informacje o Grze
8.2

GRYOnline

7.6

Gracze

8.6

Steam

7.6

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

71

Michał Grygorcewicz

Autor: Michał Grygorcewicz

Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafiał do coraz większych portali. Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

Na pokaz której gry na targach E3 2018 czekasz najbardziej?

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl