Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2011, 14:23

autor: Hed

Zobacz zwiastun multiplayer z Call of Duty: Modern Warfare 3

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 wypuścili oczekiwany zwiastun trybu multiplayer, który będzie ważnym elementem gry. Gracze mogą spodziewać się kilku zmian w zakresie perków, killstreaków i innych aspektów zabawy.

Firma Activision wypuściła nowy zwiastun z Call of Duty: Modern Warfare 3. Tym razem pokazano tryb, który zapewni grze długowieczność: multiplayer. Dzisiaj rozpoczyna się też impreza Call of Duty XP, więc zapewne niedługo poznamy więcej informacji na temat rozgrywki wieloosobowej i innych atrakcji z nowego dzieła studia Infinity Ward.

Zwiastun ma 4 minuty i jest znacznie bardziej stonowany od dotychczasowych materiałów. Twórcy prezentują w nim zawodników z różnymi ustawieniami postaci. Dzięki temu możemy podejrzeć kilka perków oraz killstreaków, teraz określanych mianem „strike chain”. Podczas zabawy najprawdopodobniej skorzystamy z różnych typów specjalnych ataków („strike package”).

Wiele tajemnic multiplayera z Call of Duty: Modern Warfare 3 poznamy w ciągu najbliższych kilkunastu godzin. Infinity Ward i Activision pokażą nowe elementy gry na wspomnianej imprezie Call of Duty XP, która odbędzie się w Los Angeles. Wysłannik gry-online.pl ruszył już do „miasta aniołów”, aby przekazać nam najważniejsze informacje. Relacji spodziewajcie się niedługo.

Call of Duty: Modern Warfare 3 trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku w wersji na pecety i konsole. Posiadacze komputerów zapłacą za grę 139,99 zł, a Xboksa 360 i PlayStation 3 239,90 zł.