Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2009, 13:44

autor: Jiker

Zobacz skasowane Eight Days w akcji

W sieci opublikowane zostały nowe materiały multimedialne ze skasowanej w zeszłym roku gry akcji Eight Days. Produkcja Sony Computer Entertainment Europe zapowiadała się świetnie – wielu z Was kojarzy zapewne efektowny trailer, w trakcie którego zrównana z ziemią została stacja paliw. W dużej mierze potwierdzają to zrzuty ekranowe i film z rozgrywki zamieszczone na łamach serwisu GameParticles.

W sieci opublikowane zostały nowe materiały multimedialne ze skasowanej w zeszłym roku gry akcji Eight Days. Produkcja Sony Computer Entertainment Europe zapowiadała się świetnie – wielu z Was kojarzy zapewne efektowny trailer, w trakcie którego zrównana z ziemią została stacja paliw. W dużej mierze potwierdzają to zrzuty ekranowe i film z rozgrywki zamieszczone na łamach serwisu GamePartiles.

Zobacz skasowane Eight Days w akcji - ilustracja #1

Widzimy na nich kilka ujęć z trybu dla pojedynczego gracza – w tym ujęcia ze strzelanin toczonych na terenie kompleksu fabrycznego i w myjni samochodowej, a także fragment z przeczesywania sklepu. Na filmie zaprezentowano natomiast przykładowe starcie. W jego trakcie na myśl przychodzą takie produkcje, jak Gears of War, czy Uncharted (korzystanie z osłon) oraz Kane & Lynch (współpraca między bohaterami). Całość przedstawia się wyjątkowo ciekawie, a dobre wrażenie robi również interaktywne otoczenie.

Eight Days zostało skasowane w czerwcu 2008 roku. Oficjalnym powodem rezygnacji z zakończenia ich produkcji jest napięty budżet i konieczna redystrybucja środków w celu jak najlepszego dopracowania innych gier mających się ukazać na PlayStation 3.

Zobacz skasowane Eight Days w akcji - ilustracja #2
Zobacz skasowane Eight Days w akcji - ilustracja #3