Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Eight Days (PS3)

Eight Days PS3

Eight Days jest trójwymiarową grą akcji, powstałą wyłącznie z myślą o stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Developerzy z firmy Sony Computer Entertainment przygotowali dla nas zaiste wybuchową mieszankę, inspirowaną najlepszymi hollywoodzkimi filmami sensacyjnymi.

Akcji | TPP | TPS | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Eight Days (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eight Days jest trójwymiarową grą akcji, powstałą wyłącznie z myślą o stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Developerzy z firmy Sony Computer Entertainment przygotowali dla nas zaiste wybuchową mieszankę, inspirowaną najlepszymi hollywoodzkimi filmami sensacyjnymi. Wszystko w znakomitej oprawie – wyjątkowo efektownie prezentuje się animacja postaci, fizyka przedmiotów etc.

Przebieg wydarzeń ukazano z perspektywy trzeciej osoby, a główny bohater musi radzić sobie z wieloma przeciwnościami losu. Najczęściej sprowadza się to do stosowania brutalnej siły w formie niszczycielskich serii ołowiu, wyrzucanych w stronę przeciwników przez karabiny, strzelby, pistolety itp. W świecie Eight Days poruszamy się nie tylko piechotą, ale także za kierownicami samochodów. Warto zauważyć, iż te ostatnie ulegają realistycznie wyglądającym uszkodzeniom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 75 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Eight Days

18+

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09

wiadomość6 października 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Lucidity od jutra w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej odsłony Rocket Knighta, Epic Mickey oficjalnie potwierdzone, Getaway 3 i Eight Days nie do końca martwe, data europejskiej premiery DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

Zobacz skasowane Eight Days w akcji
Zobacz skasowane Eight Days w akcji

wiadomość31 sierpnia 2009

W sieci opublikowane zostały nowe materiały multimedialne ze skasowanej w zeszłym roku gry akcji Eight Days. Produkcja Sony Computer Entertainment Europe zapowiadała się świetnie – wielu z Was kojarzy zapewne efektowny trailer, w trakcie którego zrównana z ziemią została stacja paliw. W dużej mierze potwierdzają to zrzuty ekranowe i film z rozgrywki zamieszczone na łamach serwisu GameParticles.

Sony anuluje prace nad Eight Days i The Getaway

wiadomość5 czerwca 2008

Sony Computer Entertainment Europe poinformowało o anulowaniu dwóch projektów, w których posiadacze PlayStation 3 pokładali spore nadzieje. Chodzi tutaj mianowicie o gry Eight Days i The Getaway.

Developing Eight Days idzie pełną parą. Nowa część The Getaway w pre-produkcji

wiadomość30 kwietnia 2008

Jak donosi brytyjski dziennik The Guardian trwają prace nad strzelanką Eight Days tworzoną przez Sony Enterteinment. Jednak na razie nie wiadomo, kiedy gra ujrzy światło dzienne.