Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Eight Days (PS3)
OkładkaEight Days (PS3)

Eight Days PS3

Eight Days jest trójwymiarową grą akcji, powstałą wyłącznie z myślą o stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Developerzy z firmy Sony Computer Entertainment przygotowali dla nas zaiste wybuchową mieszankę, inspirowaną najlepszymi hollywoodzkimi filmami sensacyjnymi.

Akcji | TPP | TPS | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eight Days Premiera PS3

anulowana

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Eight Days jest trójwymiarową grą akcji, powstałą wyłącznie z myślą o stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Developerzy z firmy Sony Computer Entertainment przygotowali dla nas zaiste wybuchową mieszankę, inspirowaną najlepszymi hollywoodzkimi filmami sensacyjnymi. Wszystko w znakomitej oprawie – wyjątkowo efektownie prezentuje się animacja postaci, fizyka przedmiotów etc.

Przebieg wydarzeń ukazano z perspektywy trzeciej osoby, a główny bohater musi radzić sobie z wieloma przeciwnościami losu. Najczęściej sprowadza się to do stosowania brutalnej siły w formie niszczycielskich serii ołowiu, wyrzucanych w stronę przeciwników przez karabiny, strzelby, pistolety itp. W świecie Eight Days poruszamy się nie tylko piechotą, ale także za kierownicami samochodów. Warto zauważyć, iż te ostatnie ulegają realistycznie wyglądającym uszkodzeniom.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 75 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Eight Days: 18+