Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSP
Okładka Harvest Moon: Hero of Leaf Valley (PSP)

Harvest Moon: Hero of Leaf Valley PSP

Kolejna część popularnego symulatora rolnika. Celem działań gracza jest rozwijanie i utrzymanie farmy. Naszym zadaniem jest obrona wioski Leaf Valley przed zakusami złej korporacji Funland, która chce przekształcić ten teren w park rozrywki.

RPG | ekonomiczne | rolnicze | symulator życia | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Harvest Moon: Hero of Leaf Valley (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

27kwietnia2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harvest Moon: Hero of Leaf Valley to najnowsza odsłona popularnego „symulatora rolnika”, tym razem w wydaniu na przenośną konsolę PSP. Fabuła przedstawia się bardzo prosto – wioska Leaf Valley ma zostać przekształcona w park rozrywki przez bezduszną korporację Funland. Przed śmiercią mieszał tam i uprawiał gospodarstwo rolne dziadek głównego bohatera, więc ten gdy tylko usłyszał, co się święci, postanowił przejąć rodzinny interes i pomóc mieszkańcom.

Formuła gry nie różni się zbytnio od tej, do której przyzwyczaiła nas seria Harvest Moon. Do naszych obowiązków zaliczają się sadzenie roślin, dbanie o nie, zajmowanie się zwierzętami oraz kopanie minerałów i drogich kamieni. Dodatkowy grosz możemy zarobić zatrudniając się w jednej z wielu interaktywnych prac dorywczych.

Oczywiście nie mogło zabraknąć podrywania mieszkających w wiosce dziewczyn, by w końcu wziąć z jedną z nich ślub. Zależnie od decyzji podjętych w grze oraz wielu innych czynników możemy uzyskać jedno z aż 16 zakończeń.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 95 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3.6 / 10 na podstawie 362 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Harvest Moon: Hero of Leaf Valley

odpowiednia dla każdego wieku