Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2020, 13:29

autor: Froozyy

Zobacz porównanie miasta Seattle w The Last of Us 2 z rzeczywistością

Na kanale ElAnalistaDeBits w serwisie YouTube pojawiło się wideo, na którym autorzy porównali miasto Seattle w grze The Last of Us: Part 2 do tego z rzeczywistości. Na filmiku przedstawiono znane miejsca, takie jak gmach sądu czy główną bibliotekę.

Zobacz porównanie miasta Seattle w The Last of Us 2 z rzeczywistością - ilustracja #1
W The Last of Us 2 trafiamy do ruin miasta Seattle.

W The Last of Us: Part II na wpół otwarty świat zachęca graczy do zwiedzania fantastycznie zaprojektowanych i pięknie wyglądających lokacji. W trakcie zabawy trafiamy m.in. do ruin miasta Seattle (znajdującego się w stanie Waszyngton w USA). Deweloperzy postarali się o szczegółowe odwzorowanie znanych miejsc, co autorzy kanału ElAnalistaDeBits na YouTubie postanowili przedstawić w formie wideo, które możecie obejrzeć poniżej.

W przygotowanym materiale porównali lokacje z gry do tych z rzeczywistości. Tym samym mamy okazję zobaczyć, jak w The Last of Us 2 prezentuje się m.in. gmach sądu miasta Seattle czy też słynna „szklana” biblioteka. Gracze, którzy mieszkają w Seattle, przyznali, że ich miasto faktycznie w grze prezentuje się bardzo realistycznie, a zobaczenie miejsc, które mijają na co dzień, w postapokaliptycznej wersji świata robi na nich ogromne wrażenie.

The Last of Us: Part II ukazało się 19 czerwca wyłącznie na konsolach PlayStation 4. Według recenzentów to bardzo mocny kandydat na grę roku, a produkcja zachwyciła wielu redaktorów i dziennikarzy. Z ich ocenami nie zgadzają się jednak gracze, którzy m.in. w serwisie Metacritic wystawiają jej bardzo niskie noty.