Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2012, 13:10

autor: Aver

Zobacz 15-minut gry Connorem w Assassin’s Creed III

Premiera gry Assassin’s Creed III na Xboksa 360 i PlayStation 3 już za nami. Z okazji debiutu tytułu studia Ubisoft przygotowaliśmy dla was film z pierwszymi piętnastoma minutami rozgrywki postacią Connora. Być może obejrzawszy przygody młodego Ratonhnhaké:tona, posiadaczom pecetów łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie gry, gdy ukaże się ona na ich platformę 23 listopada.

Premiera gry Assassin’s Creed III na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 minęła, U.V. Impaler wystawił ocenę, czas więc na rozpoczęcie zabawy w kolejnej odsłonie przygód Desmonda i Connora. Z tej okazji przygotowaliśmy film prezentujący pierwsze piętnaście minut rozgrywki postacią Connora, głównego bohatera gry Assassin’s Creed III.

Trzeba przyznać, że pierwsze minuty spędzone w towarzystkie młodego Ratonhnhaké:tona z plemienia Mohawków prezentują się bardzo klimatycznie, zwłaszcza ze względu na nawiązania do kultury Indian i zastosowanie ich języka w grze – o czym twórcy wspominali swego czasu w serii filmów o kulisach powstawania Assassin’s Creed III.

Film jest pozbawiony komentarza i ma na celu zaznajomienie czytelników naszego serwisu z początkiem zabawy w produkcję studia Ubisoft. Być może pomoże on posiadaczom pecetów w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie gry w wersji na ich platformę, gdy pojawi się ona w sklepach 23 listopada. Jest to jeden z pierwszych materiałów tego rodzaju. Będziemy się starali je publikować dla możliwie jak największej liczby pojawiających się produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III