Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2012, 13:10

autor: Aver

Zobacz 15-minut gry Connorem w Assassin’s Creed III

Premiera gry Assassin’s Creed III na Xboksa 360 i PlayStation 3 już za nami. Z okazji debiutu tytułu studia Ubisoft przygotowaliśmy dla was film z pierwszymi piętnastoma minutami rozgrywki postacią Connora. Być może obejrzawszy przygody młodego Ratonhnhaké:tona, posiadaczom pecetów łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie gry, gdy ukaże się ona na ich platformę 23 listopada.

Premiera gry Assassin’s Creed III na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 minęła, U.V. Impaler wystawił ocenę, czas więc na rozpoczęcie zabawy w kolejnej odsłonie przygód Desmonda i Connora. Z tej okazji przygotowaliśmy film prezentujący pierwsze piętnaście minut rozgrywki postacią Connora, głównego bohatera gry Assassin’s Creed III.

Trzeba przyznać, że pierwsze minuty spędzone w towarzystkie młodego Ratonhnhaké:tona z plemienia Mohawków prezentują się bardzo klimatycznie, zwłaszcza ze względu na nawiązania do kultury Indian i zastosowanie ich języka w grze – o czym twórcy wspominali swego czasu w serii filmów o kulisach powstawania Assassin’s Creed III.

Film jest pozbawiony komentarza i ma na celu zaznajomienie czytelników naszego serwisu z początkiem zabawy w produkcję studia Ubisoft. Być może pomoże on posiadaczom pecetów w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie gry w wersji na ich platformę, gdy pojawi się ona w sklepach 23 listopada. Jest to jeden z pierwszych materiałów tego rodzaju. Będziemy się starali je publikować dla możliwie jak największej liczby pojawiających się produkcji.