Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2012, 17:56

autor: Hed

Assassin’s Creed III na Wii U otrzyma wszystkie DLC

Wersja gry Assassin’s Creed III na Wii U dostanie komplet DLC – potwierdziła to firma Ubisoft. To kolejny dowód na to, że francuski wydawca zamierza w pełni wspierać nową platformę Nintendo.

Assassin’s Creed III na Wii U dostanie komplet DLC. - 2012-10-31
Assassin’s Creed III na Wii U dostanie komplet DLC.

Ubisoft potwierdził, że Assassin’s Creed III na Wii U otrzyma wszystkie planowane DLC. To istotna informacja dla osób planujących zakup tej konsoli i rozważających sięgnięcie po trzecią odsłonę znanej serii. Do tej pory pojawiło się bowiem parę przypadków tytułów, które zostaną okrojone z pewnych elementów w wersji na sprzęt Nintendo. Przykładami mogą być gry FIFA 13 (brak FIFA Ultimate Team), czy Call of Duty: Black Ops II (brak usługi Elite).

Pięć zapowiedzianych DLC do trzeciej części Assassin’s Creed na pewno pojawi się na Wii U – takie zapewnienie ze strony Ubisoftu otrzymał serwis CVG. W tym miesiącu przedstawiciel firmy, Alex Hutchinson, zapewniał też, że wersja gry na nową konsolę będzie identyczna jak na pozostałych platformach (czyli Xboksie 360 oraz PlayStation 3). Fani Nintendo mogą więc być pewni, że w tym przypadku otrzymają kompletny produkt.

Oczywiście na Wii U zobaczymy nieco inny interfejs, korzystający z Game Pada. - 2012-10-31
Oczywiście na Wii U zobaczymy nieco inny interfejs, korzystający z Game Pada.

Assassin’s Creed III wyszedł dzisiaj na Xboksie 360 oraz PlayStation 3, ku uciesze wielu fanów (posiadacze pecetów muszą poczekać do 23 listopada). W naszej recenzji piszemy, że to kolejna godna uwagi odsłona tej popularnej marki. Nie jest ona wolna od pewnych niedociągnięć, ale na pewno usatysfakcjonuje fanów „asasyna”. Wersja na Wii U zostanie wydana 30 listopada w Europie. Tego dnia zadebiutuje też sama konsola.

  1. Oficjalna strona Assassin’s Creed III
  2. Zobacz 15-minut gry Connorem w Assassin’s Creed III