Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 listopada 2008, 17:41

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Znamy zwycięzców w konkursie Fable 2

Oficjalnie kończymy nasz konkurs Fable 2, w którym Wy sami decydowaliście o kształcie interaktywnego opowiadanie w klimacie gry, a którego napisania podjął się dziennikarz i ceniony pisarz fantasy Jacek Piekara.

Oficjalnie kończymy nasz konkurs Fable 2, w którym Wy sami decydowaliście o kształcie interaktywnego opowiadanie w klimacie gry, którego napisania podjął się dziennikarz i ceniony pisarz fantasy Jacek Piekara. Dziękujemy za Wasze głosy. Dziękujemy Wam wszystkim za wspólna zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Oprócz frajdy w postaci wpływu na rozwój fabuły każdej części opowiadania, oddając głosy w trakcie trwania całej akcji, mogliście wygrać niezwykle atrakcyjną nagrodę: konsolę Xboxa 360 podpisaną przez samego Petera Molyneux, egzemplarz gry Fable 2 oraz koszulkę i notatnik Fable 2. W losowaniu tej nagrody wzięły udział wszystkie osoby, które przynajmniej raz oddały głos w trakcie trwania akcji. Oprócz tego, na każdym etapie głosowania, wśród uczestników losowaliśmy nagrody dodatkowe czyli po 2 egzemplarze gry Fable 2, koszulki i notatnika Fable 2.

Do kogo uśmiechnęło się szczęście? Czytelnicy, którzy po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, otrzymają nagrody dodatkowe - grę, notatnik i koszulkę Fable 2, to:

Michał Słupski (Jelenia Góra),

Kamil Pietruk (Grodków),

Mieszko Mytnik (Warszawa),

Dawid Makowski (Warszawa),

Andrzej Pietraszko (Wrocław),

Adam Brzeziński (Gdańsk)

Gratulujemy!

W związku z tym, że na nasz mail nie odpowiedział pierwszy czytelnik GRY-OnLine, który wylosował nagrodę główną, musieliśmy powtórzyć losowanie.

I tak oto konsolę Xbox 360 z podpisem twórcy serii Fable Petera Molyneux, egzemplarz gry Fable 2 , koszulkę i notatnik Fable 2 wygrywa Mikołaj Bernaciak z Gniezna. Serdecznie gratulujemy!

Przy okazji zakończenia konkursu, zachęcamy Was do zapoznania się z materiałami związanymi z Fable 2, które opublikowaliśmy na łamach GRY-OnLine.pl m.in. pełnymi humoru materiałami video Gramy!, recenzją Fable 2 oraz artykułem przybliżającym sylwetkę twórcy serii Fable Petera Molyneux.

Znamy zwycięzców w konkursie Fable 2 - ilustracja #1