Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2010, 09:07

autor: Adrian Werner

Znamy datę premiery Star Wars: The Force Unleashed II

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wiemy już kiedy należy się spodziewać premiery kontynuacji przygód Starkillera.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wiemy już kiedy należy się spodziewać premiery kontynuacji przygód Starkillera.

Znamy datę premiery Star Wars: The Force Unleashed II - ilustracja #1

Informację tę posiedliśmy dzięki wpisowi na oficjalnym facebookowym koncie LucasArts. Datę premiery ustalono na 26 października tego roku. Pierwsza część Star Wars: The Force Unleashed nie zdobyła, co prawda jakiś wyjątkowo wysokich ocen, ale 7 milionów sprzedanych egzemplarzy dowodzi, że graczom produkcja ta wyraźnie przypadła do gustu. Kontynuacja przygotowywana jest w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PSP oraz NDS. Na razie nikt nie wspomina o edycji pecetowej. Przypomnijmy jednak, że podobnie wyglądała sytuacja w przypadku pierwowzoru. Wpierw ludzie z LucasArts zarzekali się, że gra nie zostanie wydana na PC. Po pewnym czasie ujawniono jednak, że na tę platformę zmierza odświeżona wersja gry o podtytule Ultimate Sith Edition. Pecetowcom pozostaje więc nadzieja, że w przypadku drugiej części będzie tak samo.

Ponadto, kilka dni temu pisaliśmy o pierwszych obrazkach z The Force Unleashed II. Wtedy pochodziły one niestety ze słabej jakości skanów. Na szczęście teraz, przy okazji ujawnienia daty premiery, oficjalnie wypuszczono te same screenshoty w przyzwoitej wersji:

Polecamy też przypomnieć sobie pre-renderowany teaser z lutego tego roku. Można mieć różne opinie o najnowszych grach opartych na tej licencji autorstwa wewnętrznych zespołów LucasArts, ale nie da się ukryć, że towarzyszące im filmiki są niesamowite.