Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2011, 14:45

Znamy datę premiery gry Star Wars: The Old Republic!

Poznaliśmy datę premiery Star Wars: The Old Republic, czyli gry MMO tworzonej przez autorów takich hitów jak Mass Effect i Dragon Age. Oczekiwana produkcja z gatunku MMORPG zostanie wydana 22 grudnia 2011 roku.

Firmy BioWare i Electronic Arts ujawniły datę premiery Star Wars: The Old Republic. Oczekiwana gra MMO trafi do sprzedaży 22 grudnia 2011 roku. Do tej pory nie było wiadomo, czy uda się wydać produkcję przed końcem roku, chociaż było pewne, że otrzymamy ją w najbliższych miesiącach. Szykują się ciekawe Święta Bożego Narodzenia dla fanów MMORPG-ów i Gwiezdnych Wojen!

Informacja o dacie premiery została rozesłana do osób, które mają konto na oficjalnej stronie produkcji i spodziewają się rychłego zaproszenia do beta testów gry. Wydawca zapewnił, że ogłoszenie nie jest żadną „sztuczką Jedi” i Star Wars: The Old Republic na pewno pojawi się we wskazanym terminie. Electronic Arts zachęca też do składania zamówień przedpremierowych.

Znamy datę premiery gry Star Wars: The Old Republic! - ilustracja #1

Star Wars: The Old Republic to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych premier w gatunku gier MMO z abonamentem. Produkcja tworzona przez studio BioWare, czyli autorów takich hitów jak Mass Effect i Dragon Age, ma połączyć rozbudowaną fabułę z rozgrywką w stylu innych tytułów MMORPG. W ostatnich miesiącach twórcy gry dosłownie zalali graczy informacjami o niej.

  1. Star Wars: The Old Republic – zapowiedzi, wrażenia z rozgrywki i inne materiały
  2. Star Wars: The Old Republic – zwiastuny i materiały filmowe