Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2019, 11:24

autor: AlexB

Zbliżająca się premiera 4 epizodu Life is Strange 2 i aktualizacja 2.0 SteamWorld Quest - wieści

Dziś piszemy o zbliżającej się premierze czwartego epizodu Life is Strange 2 oraz aktualizacji 2.0 do gry SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nadchodzi premiera czwartego epizodu Life is Strange 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 22 sierpnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutuje czwarty epizod Life is Strange 2, czyli kolejnej odsłony cyklu filmowych przygodówek od francuskiego studia Dontnod Entertainment. Otrzymał on tytuł Faith. Jednak zanim gracze będą mogli położyć na nim ręce, 19 sierpnia światło dzienne ujrzy jego pełny trailer.

Niestety, na zakończenie historii braci Diaz będziemy musieli poczekać aż do końca tego roku. Premiera piątego, finałowego epizodu Life is Strange 2 zaplanowana jest na 3 grudnia. Co jednak ciekawe, na Twitterze twórcy zostawili dość enigmatyczną wzmiankę, że opublikowana przez nich grafika, którą możecie podziwiać powyżej, jest niekompletna. Być może Francuzi szykują jeszcze coś w rodzaju epilogu bądź całego spin-offu, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej części? Przekonamy się o tym w najbliższej przyszłości.

Wszystkie trzy wydane do tej pory epizody Life is Strange 2 spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów branżowych. Miejmy nadzieję, że tendencja ta zostanie utrzymana w dwóch finałowych odcinkach produkcji.

Aktualizacja 2.0 do gry SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech

SteamWorld Quest otrzyma dziś sporo nowości. - Zbliżająca się premiera 4 epizodu Life is Strange 2 i aktualizacja 2.0 SteamWorld Quest - wieści - wiadomość - 2019-08-09
SteamWorld Quest otrzyma dziś sporo nowości.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech otrzyma dziś aktualizację 2.0. Doda ona do tej turowej gry RPG od studia Image & Form tryb New Game Plus, a wraz z nim poziom trudności Legend Remix, mający sprawić, że ponowne podejście do zabawy będzie stanowiło prawdziwe wyzwanie; nową galerię z artami, w której znajdziecie niepublikowane dotąd grafiki koncepcyjne i ilustracje; oraz szafę grającą z soundtrackiem z tytułu. Nie zabraknie również szeregu poprawek i usprawnień. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

To jeszcze nie koniec atrakcji związanych ze SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech. Aby uczcić premierę aktualizacji 2.0, twórcy przygotowali specjalną ofertę – od dziś tytuł będzie można kupić na PC oraz Nintendo Switch z dwudziestoprocentowym rabatem. Promocja potrwa przez kilka dni.