Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2019, 19:37

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Na zakończenie Life is Strange 2 poczekamy aż do grudnia

Studio Dontnod Entertainment ujawniło daty premier następnych epizodów gry Life is Strange 2. Jak się okazuje, finał opowieści o braciach Diaz zobaczymy dopiero niedługo przed gwiazdką.

Od premiery drugiego epizodu gry Life is Strange 2 minęły niespełna dwa miesiące. Studio Dontnod Entertainment postanowiło więc ujawnić graczom daty debiutów kolejnych odcinków. Jak się okazuje, na trzeci poczekamy jeszcze ponad miesiąc, gdyż ukaże się on dopiero 9 maja; czwarty trafi w nasze ręce 22 sierpnia; piąty natomiast pojawi się aż 3 grudnia. Osoby, które wypatrują finału przygód Seana i Daniela Diazów, muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Finał przygód Seana i Daniela Diazów nie nadejdzie zbyt prędko. - Na zakończenie Life is Strange 2 poczekamy aż do grudnia - wiadomość - 2019-03-21
Finał przygód Seana i Daniela Diazów nie nadejdzie zbyt prędko.

Przypomnijmy, że Life is Strange 2 to druga odsłona cyklu gier przygodowych, zapoczątkowanego w 2015 roku. Produkcja trafiła na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One we wrześniu 2018 roku (w angielskiej wersji językowej), a jej premierę poprzedził darmowy prequel, czyli The Awesome Adventures of Captain Spirit. Jej głównymi bohaterami są wyżej wspomniani Sean i Daniel Diaz; bracia zostali zmuszeni do ucieczki przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości i udania się w podróż do Meksyku, a dokładnie – do miasta Puerto Lobos. Sprawy bynajmniej nie ułatwia fakt, że jeden z nich dysponuje nadprzyrodzoną mocą, której nie potrafi kontrolować.

Warto jeszcze odnotować, że od stycznia abonenci Xbox Game Pass mogą sprawdzić dwa dotychczas wydane odcinki tego tytułu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Life is Strange 2
  2. Life is Strange 2 - poradnik do gry
  3. Recenzja pierwszego epizodu gry Life is Strange 2 – król emocji wrócił