Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 września 2020, 20:51

autor: Karol Laska

1. epizod Life is Strange 2 za darmo

Firma Square Enix udostępniła pierwszy epizod gry Life is Strange 2 za darmo. Tytuł można przetestować od godziny 18:00 na PC, PS4 oraz XONE.

1. epizod Life is Strange 2 za darmo - ilustracja #1
Kto jeszcze nie ograł, ten teraz na pewno ogra.

Od godziny 18:00 można pobrać za darmo pierwszy epizod gry Life is Strange 2. To kolejna część znanej serii studia DONTNOD Entertainment, która opiera się na wielowarstwowej fabule, nieoczywistych postaciach oraz głębokim emocjonalnym przekazie. Promocja ta jest permanentna, a materiału starczy na jakieś trzy godziny rozgrywki. Dzieło w nieodpłatnej wersji dostępne jest na pecetach (do pobrania na Steamie), PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej