Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2022, 18:42

Twórcy Life Is Strange zapowiadają wieści o nowych grach [Aktualizacja]

Dontnod Entertainment wkrótce podzieli się informacjami na temat swoich projektów. Czy znajdzie się wśród nich coś dla fanów Life Is Strange lub gry Vampyr?

Aktualizacja

Wieści okazały się mniej konkretne, niż można by sobie życzyć. Aby uczcić czternaste urodziny, deweloper dokonał delikatnej korekty swojej nazwy – od teraz będzie znany jako Don’t Nod – i zaprezentował nowe logo. To ostatnie zostało przedstawione w animowanej formie na poniższym filmie – twórcy sugerują, że możemy wyczytać z niego jakieś wskazówki co do nowych gier, nad którymi obecnie pracują. Są to jednak bardzo mgliste przesłanki.

Oryginalna wiadomość

Fani studia Dontnod wkrótce usłyszą nowe wieści od tego francuskiego dewelopera. Twórcy Life Is Strange „zasugerowali” na Twitterze, że jutro pojawią się „jakieś wieści”, a być może i „wskazówki” co do kolejnych projektów zespołu.

Źródło: studio Dontnod Entertainment na Twitterze.

Nie mamy wielu wskazówek co do przyszłych planów Dontnod. Wielu zapewne liczy na powrót studia do serii Life Is Strange lub Vampyra, ale na razie wiemy tylko o jednej grze wydawanej (nie tworzonej) przez francuską firmę. Niewiele zdradza też oficjalna strona dewelopera, która przypadkiem jest teraz niedostępna w związku z pracami konserwacyjnymi.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej