Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2012, 10:45

autor: Sarge

Zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Prototype 2

Posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 mogą składać zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Prototype 2. Studio Radical Entertainment ujawniło zawartość zestawu nazwanego Blackwatch Collector's Edition.

Studio Radical Entertainment zapowiedziało kolekcjonerską edycję gry Prototype 2. Blackwatch Collector’s Edition ukaże się na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

W przeciwieństwie do zapowiedzianej kilkanaście dni temu wersji Radnet Edition, w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z zestawem zawierającym różnego rodzaju atrakcje dostępne także w fizycznej formie. Nie zabraknie również dostępu do cyfrowej zawartości bez uiszczania dodatkowych opłat.

Prototype 2: Blackwatch Collector’s Edition:

  • dodatek DLC Colossal Mayhem (trzy skórki dla postaci, tyle samo mnożników mocy i jedna broń);
  • oficjalna ścieżka dźwiękowa Prototype 2;
  • art book;
  • komiks Prototype: The Labyrinth w wersji cyfrowej (do ściągnięcia na PC, Mac, iOS, Android);
  • kupon z 20% zniżką do wykorzystania w sklepie Prototype Merchandise Store;
  • cała zawartość Prototype 2 Radnet Edition.

Prototype 2: Blackwatch Collector’s Edition zadebiutuje na europejskim rynku równocześnie z premierą konsolowych wersji gry, czyli 27 kwietnia. Całość będzie kosztować 89,90 euro (ok. 375 złotych). Nie wiadomo, czy kolekcjonerska edycja zadebiutuje także w Polsce – pewne jest tylko, że ukaże się w “ekstremalnie limitowanej liczbie egzemplarzy”. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że pecetowcy w ogóle nie otrzymają Blackwatch Collector’s Edition.

Osoby nie chcące płacić większych pieniędzy mogą zdecydować się na zakup podstawowej wersji gry. Najwcześniej złożone przedpremierowe zamówienia edycji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będą nagradzane wspomnianą Radnet Edition. Zapewni ona dostęp do 55 dodatków, wprowadzających m.in. nowe misje, wyzwania i mutacje dla głównego bohatera.

Prototype 2 ukaże się w Europie 27 kwietnia w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, a także 24 lipca na PC w Stanach Zjednoczonych (europejski termin w tym przypadku nie jest znany). W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Licomp Empik Multimedia w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).