Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2007, 11:55

Zapowiedziano ścieżkę dźwiękową do Unreal Tournament III

Już 20 listopada swoją premierę będzie miał dwupłytowy zestaw zawierający ścieżkę dźwiękową z gry Unreal Tournament III. Soundtrack wydany zostanie przez wytwórnię płytową Sumthing Else Music Works i dewelopera gry, czyli Epic Games.

Już 20 listopada swoją premierę będzie miał dwupłytowy zestaw zawierający ścieżkę dźwiękową z gry Unreal Tournament III. Soundtrack wydany zostanie przez wytwórnię płytową Sumthing Else Music Works i dewelopera gry, czyli Epic Games. Zawierał on będzie ponad 150 minut muzyki skomponowanej przez Roma Di Prisco, który odpowiedzialny był za ścieżki dźwiękowej do serii Need for Speed oraz Jespera Kyda, jednego z najbardziej znanych autorów muzyki do gier video (Hitman, Assassin’s Creed).

Zestaw został podzielony na dwie części. Część, którą skomponował pan Di Prisco to w większości elektroniczne brzmienia z elementami break beatu, big beatu, oraz drum ‘n bass. Znajdą się tutaj także remixy utworów z wcześniejszych części serii Unreal. Jesper Kyd zajął się bardziej melodyjnymi fragmentami muzyki, a także utworami ambientowymi.

Europejska premiera Unreal Tournament III w wersji na komputery PC odbędzie się 29 listopada. Gra będzie dystrybuowana przez firmę CD Projekt w cenie 129 zł. Posiadacze konsol w najnowsze dzieło firmy Epic zagrać będą mogli prawdopodobnie dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III