Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2011, 21:09

autor: Olek

Zapowiedziano grę Sega Rally Online Arcade

Wczoraj informowaliśmy o plotkach na temat kontynuacji serii Sega Rally, których źródłem była adnotacja na stronach południowokoreańskiej organizacji Game Rating Board.

Wczoraj informowaliśmy o plotkach na temat kontynuacji serii Sega Rally, których źródłem była adnotacja na stronach południowokoreańskiej organizacji Game Rating Board. Najwyraźniej firma SEGA uznała, że w tej sytuacji dalsze utrzymywanie projektu w tajemnicy nie ma sensu i dziś oficjalnie zapowiedziała grę Sega Rally Online Arcade. Zręcznościowe wyścigi jeszcze w tym roku pojawią się w ofercie PlayStation Network i Xbox Live Arcade.

Według zapewnień wydawcy, nowa gra inspirowana jest wcześniejszymi odsłonami cyklu – Sega Rally Revo oraz Sega Rally 3. Gracze mogą więc spodziewać się wielu rozwiązań, jakie znalazły się w obu wspomnianych tytułach. Haruki Satomi, wiceprezes działu biznesu elektronicznego w firmie SEGA zapewnia jednak, że nowości nie zabraknie, a Sega Rally Online Arcade przypadnie do gustu zarówno fanom serii jak i osobom, które po raz pierwszy będą miały z nią styczność.

Zapowiedziano grę Sega Rally Online Arcade - ilustracja #1

Ze skąpych ujawnionych dotąd informacji wynika, że w grze dostępnych będzie 13 modeli samochodów. Na opublikowanych obrazkach dostrzec można rajdowe wersje Peugeota 207, Skody Fabii, Subaru Imprezy i Mitsubishi Lancera ścigające się na asfalcie, szutrach i śniegu. Rozgrywka oferować będzie znane z wcześniejszych odsłon cyklu tryby jak Champion Battle i Time Attack oraz opcję sieciowej rywalizacji z pięcioma przeciwnikami. Nie zabraknie też trofeów do zdobycia, a osiągnięcia najlepszych kierowców prezentowane będą na tablicach wyników w Internecie.

Zapowiedziano grę Sega Rally Online Arcade - ilustracja #2
Zapowiedziano grę Sega Rally Online Arcade - ilustracja #3