Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2019, 16:15

Zapowiedź Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, nowe Humble Bundle i inne wieści

Dziś piszemy o dacie premiery Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, PlayStation Awards 2019, haloweenowym wydarzeniu w Overwatch i Humble Postmodern Bundle. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ukaże się 5 listopada

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem ostatniej odsłony przygód Lary Croft, to możecie się jeszcze chwilę wstrzymać. 5 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One (a w późniejszym terminie również na Google Stadia) ukaże się bowiem Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, czyli specjalne wydanie produkcji Eidos Montreal, w skład którego, prócz samej gry, wejdą wszystkie siedem DLC oraz dodatkowy strój. Co istotne, posiadacze przepustki sezonowej będą mogli pobrać ten bonusowy kostium dla słynnej pani archeolog zupełnie za darmo.

Niestety nie wiemy na razie, ile będzie kosztowało Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Możemy za to obejrzeć zwiastun tego wydania. Jest on dostępny powyżej.

PlayStation Awards 2019

PlayStation Awards będzie obchodziło swój jubileusz i z tej okazji rozdane zostaną specjalne nagrody od graczy z Japonii i reszty Azji. - Zapowiedź Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, nowe Humble Bundle i inne wieści - wiadomość - 2019-10-16
PlayStation Awards będzie obchodziło swój jubileusz i z tej okazji rozdane zostaną specjalne nagrody od graczy z Japonii i reszty Azji.

Firma Sony ogłosiła (via Gematsu), że we wtorek 3 grudnia o godzinie 9:30 czasu polskiego w Grand Prince Hotel New Takanawa w Tokio odbędzie się gala rozdania PlayStation Awards, czyli odbywającego się od 1995 roku wydarzenia, podczas którego uhonorowane zostają najlepiej sprzedające się w Japonii i regionie azjatyckim produkcje na konsolę „niebieskich”. Oprócz kategorii przeznaczonych dla bestsellerów ogólnych, niezależnych, z PlayStation Store oraz wydanych na urządzenia VR, w tej edycji znalazło się również pięć nagród specjalnych dla najlepszych zdaniem graczy tytułów wyróżnionych w poprzednich latach. Całą ceremonię obejrzycie dzięki transmisji na żywo w serwisie YouTube.

Halloweenowa Groza w Overwatch

Do Overwatch kolejny rok z rzędu zawitała Halloweenowa Groza. Specjalne wydarzenie zorganizowane w tej popularnej sieciowej strzelance od studia Blizzard z okazji zbliżającego się Halloween rozpoczęło się wczoraj około godziny 20:00 czasu polskiego, a zakończy 4 listopada. W jego ramach można wziąć udział w specjalnej kooperacyjnej misji oraz uzupełnić swoją kolekcję o wyjątkowe elementy kosmetyczne, takie jak skórki postaci, awatary czy prezentacje zagrań, które swoją tematyką nawiązują do szeroko pojętych strachów. Warto zaznaczyć, że zdobędziecie je nie tylko ze skrzynek. Niektóre otrzymacie za wykonanie cotygodniowych wyzwań. Szczegóły na ich temat są dostępne tutaj. Z kolei powyżej znajduje się trailer całego eventu.

Humble Postmodern Bundle

W nowej paczce od Humble Bundle znalazło się między innymi The Stanley Parable. - Zapowiedź Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, nowe Humble Bundle i inne wieści - wiadomość - 2019-10-16
W nowej paczce od Humble Bundle znalazło się między innymi The Stanley Parable.

Serwis Humble Bundle przygotował nową paczkę z grami. Tym razem w jej skład wchodzą produkcje, które można określić mianem „nietypowe”. Zostały one podzielone na trzy progi cenowe. Oto, jakie tytuły znajdują się w każdym z nich:

Co najmniej 1 dolar (około 4 złote)

 1. Beckett
 2. Thomas Was Alone
 3. Rusty Lake Hotel
 4. Yume Nikki

Powyżej średniej (obecnie co najmniej 7,04 dolara, czyli około 27 złotych)

 1. The Stanley Parable + soundtrack
 2. Everything + soundtrack
 3. YUMENIKKI -DREAM DIARY-

Co najmniej 15 dolarów (około 58 złotych)

 1. Catherine Classic

Zestaw będzie dostępny do kupienia jeszcze przez 13 dni.

Jak zwykle część pieniędzy wydanych na paczkę z grami można przeznaczyć na cele charytatywne. Obecnie wyróżnioną instytucją jest Global Game Jam, która zajmuje się rozwojem branży gier na całym świecie i łączeniem poprzez nią różnych środowisk.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

 1. Postal 4: No Regerts
 2. Stellaris: Galaxy Command
 3. Warborn
 4. Football Manager 2020
 5. RAN: Lost Islands
 6. Kingdom Under Fire II
 7. Zombie Army 4: Dead War
 8. The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics
 9. Legends of Runeterra
 10. Iron Danger