Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2020, 14:32

autor: aadamus

Zapach samuraja? Cyberpunk 2077 na żelu i dezodorancie

Po napojach energetycznych i butach przyszła pora na żele pod prysznic i dezodoranty. CD Projekt RED nawiązał współpracę z producentem kosmetyków Old Spice. W jej wyniku w ukraińskich sklepach pojawiły się zestawy kosmetyków z motywem Cyberpunk 2077 na opakowaniu.

Wczoraj studio CD Projekt RED poinformowało, że Cyberpunk 2077 osiągnął złoty status. Oznacza to, że premiera produkcji nie zostanie już opóźniona. Nic więc dziwnego, że maszyna marketingowa pracuje na najwyższych obrotach. W niektórych przypadkach rezultaty jej działania są dość nieoczekiwane. W ukraińskich sklepach pojawiły się zestawy kosmetyków dla mężczyzn Old Spice, na których pudełkach znalazła się grafika pochodząca ze wspomnianej produkcji.

Taki pakiet składa się z żelu pod prysznic oraz dwóch dezodorantów. Sam ich zapach nie jest żadną edycją limitowaną i jest dostępny również w naszym kraju. Jedyne co wyróżnia wydanie ukraińskie, to właśnie pudełko, na którym możemy zobaczyć V. Co ciekawe, w sklepie internetowym Rozetka, oferującym produkt na sprzedaż, pojawia się informacja, że został on wyprodukowany w Polsce. Nie wiadomo jednak, czy i my doczekamy się takiego zestawu.

Warto pamiętać, że nie jest to pierwszy niecodzienny produkt sygnowany logiem Cyberpunka 2077. W Stanach Zjednoczonych pojawiła się limitowana seria napojów energetycznych Samurai Cola, produkowana przez firmę Rockstar. Dodatkowo Adidas we współpracy z CD Projekt RED stworzy również oficjalne buty Cyberpunk 2077.

Premiera Cyberpunka 2077 nastąpi 19 listopada na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.