Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2020, 18:14

autor: "Vergil"

Premiera Cyberpunk 2077 dopiero w listopadzie

Premiera gry Cyberpunk 2077 została opóźniona po raz kolejny. Gra zadebiutuje dopiero w listopadzie, a powodem tej decyzji jest chęć maksymalnego dopracowania jej zawartości.

Premiera Cyberpunk 2077 dopiero w listopadzie - ilustracja #1
Na Cyberpunka 2077 poczekamy nieco dłużej.

Studio CD Projekt RED poinformowało, że gra Cyberpunk 2077 nie zadebiutuje zgodnie z planem, czyli 17 września 2020 roku. Na szczęście „obsuwa” nie jest tak dotkliwa, jak poprzednia, gdyż nowa data premiery omawianej produkcji to 19 listopada.

Jak piszą twórcy w oficjalnym komunikacie opublikowanym w serwisie Twitter, powodem tej decyzji jest chęć dostarczenia maksymalnie dopracowanej produkcji, która „zostanie z nami przez kolejne lata”. Deweloperzy przeprosili graczy i zapewniają, że w chwili publikacji tej wiadomości ich dzieło jest kompletne zarówno pod względem zawartości, jak i rozgrywki. Wszystkie jego elementy, jak zadania, przerywniki filmowe, elementy wyposażenia czy umiejętności postaci, są już na miejscu. Autorzy muszą jednak dołożyć starań o właściwy balans poszczególnych elementów i poprawę wszystkich bugów, co jest o tyle trudne, że „ogromny świat oznacza ogromną liczbę rzeczy” do doszlifowania.

Warto odnotować, że zgodnie z powyższym komunikatem, branżowe media otrzymały już możliwość sprawdzenia Cyberpunka 2077 organoleptycznie. Pierwsze wrażenia zostaną opublikowane 25 czerwca, tuż po wydarzeniu Night City Wire.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  3. Wszystko o Cyberpunk 2077