Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2008, 21:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zakończenie interaktywnego opowiadania Jacka Piekary wybrane!

Dzisiaj, 4 listopada 2008, dokonaliście po raz trzeci wyboru fabuły interaktywnego opowiadania inspirowanego światem gry Fable 2, którego napisania podjął się dziennikarz i ceniony pisarz fantasy Jacek Piekara.

Dzisiaj, 4 listopada 2008, dokonaliście po raz trzeci wyboru fabuły interaktywnego opowiadania inspirowanego światem gry Fable 2, którego napisania podjął się dziennikarz i ceniony pisarz fantasy Jacek Piekara. Wybraliście drugi wariant trzeciej części opowiadania, w której nasz główny bohater – Jacob nie decyduje się na zniszczenie zagrożonego zarazą miasta: „Jak mógłbym zniszczyć całe miasto i jego mieszkańców? – spytał Jacob z goryczą i niezrozumieniem – skąd mam wiedzieć, czy się nie mylicie i czy zaraza w ogóle wybuchnie? A nawet jeśli wybuchnie, to kim jesteś – spojrzał śmiało na bladego mężczyznę - by bawić się ludźmi niczym pionkami, decydować kto ma umrzeć, a kto ma żyć?(…)”.

Teraz zapraszamy Was do przeczytania ostatniego fragmentu, który kończy opowiadanie „Urocza posiadłość w stylu epoki” Jacka Piekary.

Dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Dzięujemy Wam wszystkim za wspólna zabawę w tworzeniu interaktywnego opowiadania Jacka Piekary i zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach. Oprócz frajdy w postaci wpływu na rozwój fabuły każdej części opowiadania, oddając głosy w trakcie trwania całej akcji mogliście wygrać niezwykle atrakcyjną nagrodę: konsolę Xboxa 360 podpisaną przez samego Petera Molyneux, egzemplarz gry Fable 2 oraz koszulkę i notatnik Fable 2. W losowaniu tej nagrody wzięły udział wszystkie osoby, które przynajmniej raz oddały głos w trakcie trwania akcji. Oprócz tego, na każdym etapie głosowania, wśród uczestników losowaliśmy nagrody dodatkowe czyli po 2 egzemplarze gry Fable 2, koszulki i notatnika Fable 2.

Czytelnicy, po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, otrzymają nagrody dodatkowe: grę, notatnik i koszulkę Fable 2. A są to:

  • Michał Słupski (Jelenia Góra),
  • Kamil Pietruk (Grodków),
  • Mieszko Mytnik (Warszawa),
  • Dawid Makowski (Warszawa),
  • Andrzej Pietraszko (Wrocław),
  • Adam Brzeziński (Gdańsk)

Gratulujemy! W związku z tym, że na nasz mail nie odpowiedział pierwszy czytelnik GRY-OnLine, który wylosował nagrodę główną, musieliśmy powtórzyć losowanie.I tak oto konsolę Xboxa 360 z podpisem twórcy serii Fable Petera Molyneux, egzemplarz gry Fable 2, koszulkę i notatnik Fable 2 wygrywa Mikołaj Bernaciak z Gniezna. Serdecznie gratulujemy!

Przy okazji zakończenia konkursu, zachęcamy Was do zapoznania się z materiałami związanymi z Fable 2, które opublikowaliśmy na łamach GRY-OnLine.pl m.in. pełnymi humoru materiałami video Gramy!, recenzją Fable 2 oraz artykułem przybliżającym sylwetkę twórcy serii Fable Petera Molyneux.