Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 września 2010, 13:45

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Zagraj z nami w Assassin's Creed: Brotherhood przed premierą

Już 4 października rozpocznie się beta-test gry Assassin's Creed: Brotherhood w wersji na PS3. Aby wziąć w nim udział należy mieć zamówiony pre-order na ten tytuł. Sklep Gry-OnLine postanowił jednak zrobić wyjątek i rozdać 50 kodów swoim użytkownikom.

Już 4 października rozpocznie się beta-test gry Assassin's Creed: Brotherhood w wersji na PS3. Aby wziąć w nim udział należy mieć zamówiony pre-order na ten tytuł. Sklep Gry-OnLine postanowił jednak zrobić wyjątek i rozdać 50 kodów swoim użytkownikom. Aby móc zagrać w AC: Brotherhood przed premierą należy wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj panelu dyskusyjnym.

Zasady:

  1. W konkursie brać udział mogą wszyscy Użytkownicy zarejestrowani w Serwisie GRY-OnLine.
  2. Konkurs trwa do 3 października 2010 r. do godziny 20.
  3. Aby uzyskać szansę na zdobycie nagrody należy napisać przynajmniej jedną opinię (w formie komentarza pod tą wiadomością) na zaproponowany przez moderatora dyskusji temat. Nie trzeba koniecznie odpowiadać na każde pytanie, premiowane będą konkretne i wyróżniające się wypowiedzi. Dopuszczalne jest umieszczanie w postach obrazków, jeżeli mają związek z treścią.
  4. Tylko moderator dyskusji może zaproponować nowy temat. Każda zmiana będzie widoczna zarówno w pierwszym poście oraz odpowiednim miejscu dyskusji.
  5. Autorzy najciekawszych wypowiedzi (wybrani przez wskazane jury) otrzymają nagrodę.

Nagrody:

  • 5 szt. gry Assassin's Creed: Brotherhood na PS3 (wersja promocyjna) za najciekawszą wypowiedź w każdej grupie pytań.
  • 50 szt. kodów do beta-testu (PS3) za 10 najciekawszych wypowiedzi w każdej grupie pytań.