Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2010, 16:45

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w betę MAG i wygraj wycieczkę do Londynu na imprezę MAG 256

We wtorek informowaliśmy Was o starcie otwartych beta-testów gry MAG, dzisiaj mamy jeszcze większą niespodziankę.

We wtorek informowaliśmy Was o starcie otwartych beta-testów gry MAG, dzisiaj mamy jeszcze większą niespodziankę.

W dniu 20 stycznia w Londynie odbędzie się impreza MAG 256 zorganizowana przez Sony Computer Entertainment, w której Europa zmierzy się ze Stanami Zjednoczonymi w wielkiej bitwie w grze MAG, czyli 128 Europejczyków w Londynie kontra 128 Amerykanów.

Jeden z czytelników GRY-OnLine, Polygamii lub Gamezilli ma szanse dołączyć do ekipy z Polski, która wybiera się do Londynu. Przelot, zakwaterowanie i opiekę zapewnia Sony Computer Entertainment Polska. Wystarczy wysłać nam zdjęcie swojego profilu sieciowego z bety gry MAG.

Regulamin

Impreza MAG 256 odbędzie się 20 stycznia w Londynie. Wylot z lotniska Okęcie 20 stycznia o godzinie 07:45, przylot 21 stycznia o godzinie 14:10.

Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Dojazd do Warszawy na lotnisko Okęcie we własnym zakresie, zbiórka na minimum dwie godziny przed odlotem.

Ponieważ chcemy zaprosić najbardziej doświadczonego gracza, na adres [email protected] (temat: MAG 256), należy przesłać zdjęcie zrobione telefonem komórkowym bądź aparatem cyfrowym, na którym widać PSN ID oraz poziom doświadczenia. Zdjęcie należy zrobić ze swojego profilu ze znajdującej się właśnie w fazie beta testów gry MAG (przykładowy screen poniżej).

Zagraj w betę MAG i wygraj wycieczkę do Londynu na imprezę MAG 256 - ilustracja #1

Wyniki widoczne na zdjęciach, zostaną zweryfikowane przez Zipper Interactive – dewelopera gry MAG.

Jeden użytkownik, może wklejać dowolną liczbę zdjęć, z dowolnych korporacji. O przejściu do drugiej fazy decyduje wynik uzyskany przez gracza, wyznaczony liczbą zdobytych punktów doświadczenia znajdujących się na zamieszczonym zdjęciu – niezależnie od wyboru Prywatnej Korporacji Wojskowej.

Zgłoszenia w pierwszej fazie przyjmujemy do 11 stycznia do godz. 23:59 (1 dzień po zakończonych beta-testach).

Z każdej korporacji, Sony Computer Entertainment Polska wyłoni 3 najlepszych graczy – czyli łącznie 9 osób spośród wszystkich partycypujących serwisów.

W drugiej fazie konkursu trwającej do 14 stycznia, każdy z 9 finalistów będzie musiał za pomocą jednej fotografii (stawiamy na waszą kreatywność) przekonać jury z Sony Computer Entertainment Polska że to właśnie on powinien wziąć udział w imprezie MAG 256. Decyzja jury jest nieodwracalna. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Dwie najlepsze osoby (pod względem zgromadzonych punktów doświadczenia) z pozostałych frakcji, zostaną nagrodzone jednym egzemplarzem gry MAG, wysłanym po premierze gry.

Beta-testy trwają do 10 stycznia, grę można pobrać za darmo z serwisu PlayStation Network.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie GRY-OnLine, wraz z wypełnionymi danymi kontaktowymi.

Organizatorem konkursu jest Sony Computer Entertainment Polska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.