Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2021, 12:53

Yakuza 6 i Octopath Traveler dostępne w Xbox Game Pass

Do usługi Xbox Game Pass trafiły nowe gry. Uwagę zwraca debiutujące na konsoli Microsoftu Octopath Traveler oraz Yakuza 6: The Song of Life. Miłośnicy gatunku RPG ucieszą się za to z Pillars of Eternity II: Deadfire.

W SKRÓCIE:
  1. Do usługi Xbox Game Pass trafiło pięć nowych gier.
  2. Z listy warto zwrócić uwagę na Octopath Traveler, które debiutuje na Xboksie, oraz Yakuza 6: The Song of Life.

Usługa Xbox Game Pass wzbogacona została dzisiaj o pięć tytułów, z których trzy dostępne są nie tylko na PC, ale także na Xboksie. Zdecydowanie najbardziej w zestawieniu nowości wyróżniają się dwie japońskie pozycje - Octopath Traveler oraz Yakuza 6: The Song of Life.

Octopath Traveler jest jRPG-em, za którym stoją twórcy serii Bravely. Gra wydana przez Square Enix zadebiutowała pierwotnie na konsoli Nintendo Switch, by po roku trafić na PC. Tytuł opowiada historię ośmiu bohaterów, których drogi przeplatają się w miarę rozwoju historii.

Yakuza 6: The Song of Life zamyka historię głównego bohatera serii - Kazumy Kiryu. Po wyjściu z więzienia udaje się on do sierocińca na Okinawie, gdzie dowiaduje się, że jego przybrana córka zniknęła. Tym samym wraca do Kamurocho i ponownie mierzy się z klanem Tojo i chińską Triadą.

Nowości w Xbox Game Pass

  1. Pillars of Eternity 2: Deadfire (PC);
  2. Supraland (PC);
  3. Genesis Noir (Xbox i PC);
  4. Yakuza 6: The Song of Life;
  5. Octopath Traveler.

W ciągu najbliższych dni udostępnione zostaną:

  1. Wszystko, co musisz wiedzieć o Xbox Game Pass
  2. Oficjalna strona internetowa usługi Xbox Game Pass