Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2019, 13:45

Octopath Traveler trafi na PC

Na stronie The Game Rating Administration Comitee of Korea, czyli organizacji przyznającej kategorie wiekowe we wspomnianym kraju, pojawiła się wzmianka o pecetowej wersji gry jRPG Octopath Traveler.

Octopath Traveler trafi także na PC. - Octopath Traveler trafi na PC - wiadomość - 2019-04-05
Octopath Traveler trafi także na PC.

Serwis Gamasutra donosi, że Octopath Traveler – udana gra jRPG od firmy Square Enix, obecnie dostępna na konsoli Nintendo Switch – zostanie wydana także na komputerach. Oryginalnym źródłem tej informacji jest organizacja The Game Rating Administration Comitee of Korea, która przyznała wspomnianemu tytułowi kategorię wiekową.

Oryginalna wersja tej produkcji zadebiutowała na rynku w lipcu 2018 r. i spotkała się z ciepłym przyjęciem branżowych ekspertów. Recenzenci zachwalali atrakcyjny styl artystyczny oraz udany system walki. Dobre wrażenie sprawiał też rozbudowany wątek fabularny, w którym swoją oddzielną opowieść otrzymała każda z ośmiu postaci, w które może wcielić się gracz. Niedawno dowiedzieliśmy się, że deweloperzy pracują już nad kontynuacją swojego dzieła (w produkcji znajduje się także prequel dedykowany urządzeniom mobilnym).

  1. Octopath Traveler – strona oficjalna