Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2019, 13:55

autor: Adrian Werner

Fallout 76 - Bethesda ujawniła plany rozwoju na kwiecień

Studio Bethesda ujawniło plany rozwoju gry Fallout 76 na resztę kwietnia. Otrzymamy m.in. loch, nową serię zadań, przedmioty naprawcze i aparat fotograficzny.

9 kwietnia ukaże się patch oferujący m.in. serię zadań Kłamliwy Lowe. - Fallout 76 - Bethesda ujawniła plany rozwoju na kwiecień - wiadomość - 2019-04-06
9 kwietnia ukaże się patch oferujący m.in. serię zadań Kłamliwy Lowe.
FALLOUT 76 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Game Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG/survival sandbox
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

W przyszły wtorek gra Fallout 76 otrzyma łatkę nr 8, która wprowadzi m.in. serię zadań Kłamliwy Lowe, opcję zmiany nazw przedmiotów oraz ulepszenia w sposobie funkcjonowania handlarzy i wieżyczki. Autorzy już teraz ujawnili jednak, jakie są plany rozwoju gry na kolejne tygodnie.

16 kwietnia Fallout 76 otrzyma Jamę, czyli nowy loch, będący częścią Wild Appalachia. Śmiałkowie wyruszą śladem Bractwa Stali, próbując odkryć powód wysłania jego jednostek pod Harpers Ferry. Tego samego dnia w grze pojawi się wirtualny aparat fotograficzny SnapMatic!, który będziemy mogli modyfikować poprzez zmianę obiektywów. Do tego dojdzie powiązane z tym przedmiotem nowe zadanie i dodatkowe wyzwania.

Ponadto kilka tygodni po premierze łatki nr 8 w grze pojawią się tzw. zestawy naprawcze, czyli przedmioty użytkowe, które umożliwią szybką naprawę elementów ekwipunku. Dzięki temu więcej czasu spędzimy na eksploracji i walce, a mniej w pracowni.

Początkowo w ramach łatki numer 8 miała zostać dodana również opcja sprzedaży między graczami. Niestety, autorzy potrzebują jeszcze trochę czasu na dopracowanie tego elementu, więc jego wprowadzenie nastąpi dopiero w ramach aktualizacji nr 9, która ukaże się w maju.

Przypomnijmy, że Fallout 76 ukazał się 14 listopada, w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra została przyjęta chłodno – edycja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 52% według serwisu Metacritic. Równie niezadowolony był nasz redaktor, który wystawił produkcji notę 5.5/10.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 76

Fallout 76