Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2019, 13:49

Fallout 76 - patch 8 dodaje serię questów i zmienia balans gry

Studio Bethesda wypuściło patch nr 8 do gry Fallout 76. Oferuje on m.in. nową serię zadań, ulepszenia balansu rozgrywki oraz opcję zmiany nazw przedmiotów.

Patch oferuje m.in. serię zadań Kłamliwy Lowe. - Fallout 76 - patch 8 dodaje serię questów i zmienia balans gry - wiadomość - 2019-04-10
Patch oferuje m.in. serię zadań Kłamliwy Lowe.
FALLOUT 76 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Game Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG/survival sandbox
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

Gra Fallout 76 otrzymała łatkę nr 8, wprowadzającą nową zawartość będącą częścią tzw. Wild Appalachia. Na PC patch oznaczony jest numerem 1.1.2.9 i wymaga pobrania 2 GB danych. Z kolei na konsolach aktualizacja ma numer 1.1.2.4 i „waży” 6 GB.

Łatka nr 8 wzbogaca grę o serię zadań zatytułowaną Kłamliwy Lowe, w której musimy przeprowadzić śledztwo w sprawie zniknięcia Calvina van Lowe’a. Autorzy zmienili również balans takich elementów jak handlarze, wieżyczki, świecąca masa i V.A.T.S. Pojawiła się także możliwość zmiany nazw przedmiotów. Ponadto dodano ekran z aktualnościami i ogłoszeniami, który wyświetlany jest po zalogowaniu.

To nie wszystkie zaplanowane atrakcje. 16 kwietnia gra otrzyma nowy loch nazwany Jama oraz wirtualny aparat fotograficzny SnapMatic!, któremu towarzyszyć będzie dodatkowe zadanie i świeże wyzwania.

Ponadto za kilka tygodni w grze mają pojawić się tzw. zestawy naprawcze, czyli przedmioty użytkowe, które umożliwią szybką naprawę elementów ekwipunku bez konieczności zużywania zgromadzonych surowców. Będzie można je kupić zarówno za prawdziwe pieniądze, jak i walutę zgromadzoną w trakcie rozgrywki.

Przypomnijmy, że gra Fallout 76 zadebiutowała 14 listopada ubiegłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra spotkała się z chłodnym przyjęciem – edycja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 52% według serwisu Metacritic. Produkcja nie zachwyciła również naszego redaktora, który wystawił jej notę 5.5/10.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry