Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2021, 18:38

autor: hexx0

Back 4 Blood i dwie inne premierowe gry w Xbox Game Pass w pierwszej połowie października

Poznaliśmy listę gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass w pierwszej połowie października. Trzy z nich, w tym wyczekiwane przez wiele osób Back 4 Blood, będą dostępne na premierę. Na PC trafi też w końcu Destiny 2: Beyond Light.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w pierwszej połowie października. Tym razem czekają nas aż trzy gry, które zostaną udostępnione w subskrypcji Microsoftu w dniu premiery. Będą to Back 4 Blood od twórców Left 4 Dead, polskie The Riftbreaker oraz obiecująca przygodówka The Good Life. Ponadto na PC w ramach abonamentu w końcu będzie można zagrać w Destiny 2: Poza światłem. W połączeniu z niedawno dodanymi do oferty „zielonych” Marvel’s Avengers i Scarlet Nexus daje to całkiem niezły wybór stosunkowo nowych produkcji. Pełną listę tytułów, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

Xbox Game Pass wkrótce opuszczą:

  • GoNNER 2 (PC, konsole i chmura) – niedostępne od 15 października
  • Heave Ho (PC) – niedostępne od 15 października
  • Katana ZERO (PC, konsole i chmura) – niedostępne od 15 października
  • ScourgeBringer (PC, konsole i chmura) – niedostępne od 15 października
  • Tales of Vesperia HD (PC i konsole) – niedostępne od 15 października
  • The Swords of Ditto (PC) – niedostępne od 15 października

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w pierwszej połowie października. Znikną m.in. jRPG Tales of Vesperia, sympatyczna platformówka GoNNER 2 czy inspirowane klasyką Katana ZERO. Jeśli jesteście ciekawi wszystkich gier, jakie przewinęły się przez usługę Microsoftu, polecam Wam zajrzeć tutaj. Natomiast kolejne pozycje, które będą dostępne w jej ramach, zostaną ujawnione w drugiej połowie miesiąca.