Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 00:10

autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek

Xbox Game Pass „FastStart” wkrótce – nowe tytuły trafiają do usługi

Microsoft zapowiedział dalszy rozwój popularnej usługi abonamentowej Xbox Game Pass. Do oferty trafiły trzy głośne tytuły, a już niebawem gracze będą w stanie rozpocząć rozgrywkę w znacznie szybszym czasie niż do tej pory.

Xbox Game Pass „FastStart” wkrótce – nowe tytuły trafiają do usługi - ilustracja #1

Xbox Game Pass to abonamentowa usługa, w której za comiesięczną opłatę w wysokości 29 złotych zyskujemy dostęp do bogatej biblioteki gier dostępnej do pobrania tak długo, jak długo zdecydujemy się opłacać subskrypcję. Dziś lista tytułów powiększyła się o trzy nowe, bardzo znane produkcje, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać:

  1. Fallout 4
  2. The Elder Scrolls Online
  3. Tom Clancy’s The Division

Ponadto do oferty usługi w dniu swojej premiery dołączą Crackdown 3 oraz Forza Horizon 4, jak również produkcje firm trzecich – Warhammer: Vermintide 2, Ashen oraz Phoenix Point. Oprócz tego możemy liczyć na premierę przygodówki Afterparty czy kolorowej, lotniczej strategii Bomber Crew.

Przedstawiciele Microsoftu poinformowali także, że już niebawem Xbox Game Pass wzbogaci się o bardzo interesującą nowość, która z pewnością spotka się z aprobatą subskrybentów. Opcja „FastStart” pozwoli abonentom na rozpoczęcie rozgrywki nawet dwukrotnie szybciej niż dotychczas – ta nowalijka oparta na technologii maszynowego uczenia pozwoli na pobranie w początkowej fazie tylko najważniejszych elementów gry, które umożliwią jej odpalenie, reszta zaś będzie ściągana w trakcie rozgrywki.

Aktualizacja „FastStart” zostanie udostępniona wraz z czerwcowym zestawem poprawek do oprogramowania Xbox One i znajdzie zastosowanie tylko przy ograniczonej liczbie tytułów, zapewne najpopularniejszych wśród użytkowników Xbox Game Pass.

  1. Oficjalna strona usługi Xbox Game Pass