Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2017, 13:34

autor: Lavdrynka

Wyciekły informacje o Battlefield 1 Revolution - kompletnej edycji gry

Na stronie francuskiego oddziału Amazonu na moment pojawiła się karta pakietu zatytułowanego Battlefield 1 Revolution. Biorąc pod uwagę to, że Electronic Arts jeszcze nie zapowiedziało kompletnej edycji gry, to wydaje się, że sklep właśnie popsuł niespodziankę, którą szykowano na gamescom.

Wyciekły informacje o Battlefield 1 Revolution - kompletnej edycji gry - ilustracja #1

Francuski Amazon chyba omyłkowo zdradził plany firmy Electronic Arts dotyczące Battlefield 1. Na stronie sklepu przez chwilę dostępny do kupienia był pakiet Battlefield 1 Revolution, czyli kompletna edycja gry, składająca się z wersji podstawowej oraz wszystkich DLC w ramach przepustki premium. Zarówno EA, jak i studio DICE dotąd słowem nie pisnęły o nadchodzącej edycji, niemniej niedawno Andrew Wilson, czyli prezes elektroników, przy okazji omawiania wyników finansowych, zapowiedział, że na tegorocznym gamescomie możemy spodziewać się kilku nowinek na temat gry. Być może właśnie wtedy usłyszymy oficjalnie o Revolution.

Oczywiście, obecnie strona z produktem już nie działa, ale zdążyliśmy dzięki niej poznać kilka szczegółów. Według informacji w niej zawartych Battlefield 1 Revolution ukaże się już 22 sierpnia, czyli w pierwszy dzień gamescomu. Wydanie trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One w tej samej cenie – 59,99 euro, czyli nieco ponad 250 zł.

Wyciekły informacje o Battlefield 1 Revolution - kompletnej edycji gry - ilustracja #2

Jeżeli data wydania jest wiarygodna, oznacza to również, że w jej dniu do rozegrania dostępna będzie i tak jedynie podstawowa wersja oraz pierwszy z dodatków – Nie przejdą. Drugi z zapowiedzianych DLC, W imię cara, zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami do pakietu dołączy dopiero we wrześniu, ale już możecie obejrzeć obszerny półtoragodzinny zapis z rozgrywki. Natomiast dwa pozostałe z dotąd ujawnionych, czyli Niespokojne Wody oraz Apokalipsa, jeszcze nie otrzymały daty premiery. Istnieje jednak szansa, że nieco więcej na ich temat dowiemy się właśnie na gamescomie.

Oczywiście do momentu oficjalnego potwierdzenia warto podchodzić do tej informacji z dystansem. Wydaje się jednak dość prawdopodobne, że francuski Amazon popsuł niespodziankę, którą EA szykowało specjalnie na targi w Kolonii. Szczególnie biorąc pod uwagę odliczanie niedawno uruchomione na stronie głównej gry. Oznacza to również świetną okazję dla tych, którzy jeszcze nie posiadają swojej kopii Battlefield 1.

  1. Battlefield 1 - kompendium wiedzy
  2. Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2
  3. Oficjalna strona gry Battlefield 1