Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2017, 12:12

autor: Góral

Battlefield 1 - półtorej godziny rozgrywki z dodatku W imię cara

Na jednym z kanałów w serwisie YouTube pojawiło się półtoragodzinne nagranie z rozgrywką z dodatku W imię cara do gry Battlefield 1. Pokazano na nim walkę na mapie Przełęcz Łupkowska (Lupkow Pass).

Na kanale Westie w serwisie YouTube pojawiło się długie, bo trwające półtorej godziny nagranie z W imię cara (In The Name Of The Tsar) – zaplanowanego na wrzesień bieżącego roku drugiego dodatku do strzelanki Battlefield 1. Zobaczycie na nim rozgrywkę na mapie Lupkow Pass (Przełęcz Łupkowska). Oprócz tego youtuber pokazał cztery nowe bronie – niewypał granatu służący jako swego rodzaju pałka, maczetę, siekierkę i nóż.

Oczywiście to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na nas w nowym dodatku. Łącznie znajdziemy w nim sześć map, jedenaście niedostępnych wcześniej broni, bombowiec Ilja Muromiec (behemot), rosyjską armię, bataliony złożone tylko z kobiet oraz Supply Drop (Zrzut zaopatrzenia) – nowy tryb rozgrywki, w którym walczymy o zapasy zrzucane na pole bitwy przez przelatujące samoloty.

W imię cara w skrócie:
  • drugi dodatek do Battlefielda 1;
  • zaoferuje sześć map, nowy tryb rozgrywki, dodatkowe bronie, armię rosyjską itd.;
  • ukaże się we wrześniu.

W imię cara będzie drugim dużym rozszerzeniem do Battlefielda 1. Pierwsze, Nie Przejdą, ukazało się w marcu bieżącego roku. Znajdują się w nim cztery dodatkowe mapy, tryb gry o nazwie Linia frontu, armia francuska oraz nowe wyposażenie. W planach studia DICE znajdują się jeszcze dwa tego typu pakiety – Niespokojne wody i Apokalipsa. Obecnie jednak nie wiemy na ich temat praktycznie nic.

Podstawowa wersja Battlefielda 1 dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych od października 2016 roku. Wkrótce produkcja dołączy do bibliotek usług Origin Access (PC) i EA Access (XOne).

W imię cara będzie dodatkiem większym od pierwszego rozszerzenia zatytułowanego Nie Przejdą. - Battlefield 1 - półtorej godziny rozgrywki z dodatku W imię cara - wiadomość - 2017-07-18
W imię cara będzie dodatkiem większym od pierwszego rozszerzenia zatytułowanego Nie Przejdą.