Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 lipca 2021, 19:38

Battlefield 1 za darmo dla abonentów Amazon Prime Gaming; Battlefield 5 wkrótce również bezpłatnie

Dla abonentów Prime Gaming udostępniono za darmo grę Battlefield 1. Dodatkowo na początku sierpnia bezpłatnie odbierzemy również Battlefielda 5. Osoby nie opłacające usługi mogą uruchomić okres próbny.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dziś udostępniono Battlefielda 1 za darmo. Jest jednak pewien haczyk. Oferta skierowana jest do abonentów Prime Gaming i będzie obowiązywała przez dwa tygodnie. Nie jest to jednak jedyny tytuł z serii, który w najbliższym czasie odbiorą osoby opłacające tę usługę. 4 sierpnia pojawi się również Battlefield V.

Usługa Prime Gaming jest dostępna w Polsce po wykupieniu Amazon Prime Video. Otrzymacie wtedy 7 dni darmowego okresu próbnego. Możecie także zdecydować się na 30 dni bezpłatnego Amazon Prime, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Należy do tego jednak użyć konta na Amazon UK.

Battlefield 1 to wydana w 2016 roku odsłona cyklu FPS-ów studia DICE. Jej akcja osadzona została w realiach I wojny światowej, w czasie zmagań możemy więc wykorzystać sprzęt charakterystyczny dla tej epoki (w tym czołg Mark V).

  1. Battlefield 1 – poradnik do gry

Battlefield V to wydana w 2018 roku i ostatnia jak do tej pory odsłona. Odwołuje się ona do korzeni serii i przenosi nas do czasów II wojny światowej.

  1. Battlefield V – poradnik do gry

Należy pamiętać, ze posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series X|S obecnie mogą bezpłatnie odebrać DLC Nie przejdą do Battlefielda 1.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.