Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2021, 20:05

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 otrzymał darmowe DLC Butcher’s Banquet

Darmowe DLC Butcher’s Banquet do gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępne na PC i konsolach. Z okazji jego premiery polskie studio CI Games przygotowało nowy trailer.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, udana strzelanka taktyczna od polskiego studia CI Games, otrzymał dziś darmowe DLC pod tytułem Butcher’s Banquet. Oferujące nowy region rozszerzenie zadebiutowało w ramach aktualizacji na PC i konsolach. Poniżej możecie natomiast obejrzeć świeży trailer, przygotowany przez twórców z okazji premiery dodatku.

Udostępniony w ramach Butcher’s Banquet obszar, podobnie jak te z „podstawki”, znajduje się w fikcyjnym Kuamarze – państewku leżącym pomiędzy Syrią i Libią. Obfituje on w zwodniczo piękne widoki z oazami, wodospadami i świątyniami na czele, ale pod tą urzekającą estetyką kryje się nowe zagrożenie w postaci Mahmouda Zarzy, czyli tytułowego Rzeźnika (ang. butcher). On i jego wspólnicy będą naszymi głównymi celami w tym DLC. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajdziecie tutaj.

Warto też wspomnieć, że 24 sierpnia Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 4 otrzyma darmową aktualizację, ulepszającą tytuł do wersji dedykowanej konsoli PlayStation 5 (na tę chwilę da się na niej grać jedynie w ramach wstecznej kompatybilności). Oprócz krótszych czasów ładowania, poprawionych tekstur czy wyższej rozdzielczości – pojawi się tryb wydajnościowy (60 fps w 2K) oraz wizualny (30 fps w 4K) – deweloperzy dodadzą obsługę adaptacyjnych triggerów pada DualSense dopasowaną osobno do każdej broni. Co więcej, fizyczne wydanie tytułu zawiera płatne DLC Crossbow Carnage, w skład którego wchodzą kusza, karabin wyborowy 550 TRV, rewolwer Mad Scheriff 9, karabin szturmowy Car K8, skórki dla Zebry i nowa mapa.

Z okazji premiery DLC Butcher’s Banquet podstawową wersję gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 można nabyć z 25-procentową zniżką m.in. na Steamie.