Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2021, 18:49

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zalicza świetny start; CI Games chwali się wynikami

Firma CI Games pochwaliła się pierwszymi wynikami sprzedaży Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Kontynuacja może pochwalić się większym zainteresowaniem niż poprzedniczka.

W SKRÓCIE:
  1. CI Games pochwaliło się wynikami Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Gra budzi większe zainteresowanie niż swoja poprzedniczka.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 dostępne jest na rynku od zeszłego tygodnia i mimo braku recenzji większości serwisów internetowych cieszy się sporą popularnością. Firma CI Games w komunikacie giełdowym poinformowała, że liczba zamówień przedpremierowych na drugą część SGW Contracts jest o 30% większa aniżeli na poprzedniczkę w tym samym okresie.

Jednocześnie pochwalono się, że sprzedaż kontynuacji wzrosła o 118% (wliczając w to wyżej wspomniane preordery), a przychody zwiększyły się o około 170% w stosunku do rezultatów Sniper: Ghost Warrior Contracts w analogicznym okresie po debiucie. Wynika to przede wszystkim z wyższej ceny premierowej i lepszej monetyzacji dodatków oferowanych przez wydawcę razem z grą.

Wypada więc pogratulować polskiej ekipie, choć nie da się przejść obojętnie obok braku twardych danych, z których moglibyśmy wyciągnąć jakieś wnioski. Jedyną metryką, jaką możemy przyłożyć do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, są recenzje graczy na Steamie. W momencie przygotowania tego wpisu 81% z 657 opublikowanych jest pozytywnych.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CI Games
  2. Graliśmy w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - sequel lepszy dokładnie o kilometr