Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2012, 10:41

autor: Aver

Wyciek kolejnych materiałów reklamowych Grand Theft Auto V. W poniedziałek nowy trailer i pre-order?

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia materiałów promocyjnych Grand Theft Auto V. Wśród nich są dwa bonusy dołączane do pre-ordera tytułu, który ma być rzekomo dostępny od 5 listopada wraz z nowym trailerem sandboksowej gry akcji studia Rockstar Games.

Wzgórza Vinewood – jedna z lokacji w GTA V - 2012-11-02
Wzgórza Vinewood – jedna z lokacji w GTA V
PRE-ORDER GTA V
  • Będzie dostępny od 5 listopada;
  • Tego samego dnia pojawi się nowy zwiastun;
  • Do pierwszych pre-orderów w Kanadzie ma być dołączany wyświetlacz obrazków w postaci breloka i plakat;
  • Więcej informacji o GTA V pojawi się 8 listopada.

Sądząc po ilości przecieków o grze Grand Theft Auto V, wśród sprzedawców musi być wielu oczekujących na jej premierę fanów. Po doniesieniach polskiego serwisu gta-five.pl i brytyjskiego GAME, w sieci pojawiła się kolejna dawka zdjęć materiałów reklamowych związanych z produkcją studia Rockstar Games. Są one dostępne m.in. w serwisie Dark Side of Gaming.

Chodzi o fotografię znanego już plakatu oraz obrazki przedstawiające lokacje, jakie odwiedzimy w grze – rzekę Zancudo, wzgórza Vinewood, nabrzeże Del Perro, dzielnicę Vespucci Canals oraz rolnicze okolice Grapeseed. Będzie je można podziwiać na wyświetlaczu zdjęć w postaci breloka, który ma być dołączany wraz z plakatem do pre-ordera Grand Theft Auto V. Co ciekawe, jest on stylizowany na gadżet promocyjny obecnej w grze linii lotniczej FlyUS.

Plakat dołączany do pre-ordera GTA V
Plakat dołączany do pre-ordera GTA V

Zgodnie z informacjami podanymi na zamieszczonym w Internecie zdjęciu listu studia Rockstar Games do kanadyjskiego sklepu Future Shop, zamówienia przedpremierowe będzie można składać od 5 listopada, czyli już od poniedziałku. Tego samego dnia najprawdopodobniej pojawi się drugi zwiastun Grand Theft Auto V. Nie wiadomo, czy zapowiedziane bonusy – dołączane do pierwszych pre-orderów – będą dostępne poza terytorium Ameryki Północnej.

Wyświetlacz zdjęć w postaci breloka – bonus do pre-ordera GTA V - 2012-11-02
Wyświetlacz zdjęć w postaci breloka – bonus do pre-ordera GTA V
Nad rzeką Zancudo skoczymy wiosną 2013 roku - 2012-11-02
Nad rzeką Zancudo skoczymy wiosną 2013 roku

Garść nowych doniesień o najnowszej produkcji studia Rockstar Games na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 pojawi się 8 listopada po premierze cyfrowego wydania magazynu Game Informer. Sama gra pojawi się w sprzedaży wiosną 2013 roku, o czym jej twórcy poinformowali w ostatni dzień października.