Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2019, 12:05

autor: AlexB

World of Warcraft Classic - pierwszy gracz osiągnął 60. poziom i uczcił to paradą

Streamer o pseudonimie JokerdTV został pierwszą osobą, która osiągnęła poziom 60. w World of Warcraft Classic. Potrzebował na to trzech dni. Wydarzenie uczczono uroczystą paradą graczy.

World of Warcraft Classic zadebiutował w ubiegły wtorek i praktycznie z miejsca stał się ogromnym hitem. Zainteresowanie okazało się tak duże, że w tytule nawet do kolejek zaczęły się tworzyć kolejki. Mnóstwo graczy wprost nie mogło oderwać się od tego nostalgicznego powrotu do początków kultowego MMORPG-a firmy Blizzard, czego przykładem jest streamer o pseudonimie JokerdTV. W trzy dni od debiutu produkcji został on pierwszą osobą, która awansowała swoją postacią (w jego przypadku gnomim magiem) na poziom 60., czyli maksymalny (via Dexerto). Pokonał on tym samym mnóstwo znamienitych graczy w World of Warcraft, jak na przykład członków Method, jednej z najlepszych gildii na świecie, której niedawno jako pierwszej udało się zabić piekielnie trudną Królową Azsharę.

JokerdTV może się pochwalić sporym sukcesem w WoW Classic. - World of Warcraft Classic - pierwszy gracz osiągnął 60. poziom i uczcił to paradą - wiadomość - 2019-09-02
JokerdTV może się pochwalić sporym sukcesem w WoW Classic.

Aby uczcić to wydarzenie, JokerdTV rozpoczął w grze uroczysty pochód przy akompaniamencie piosenki Celebration zespołu Kool & the Gang. Szybko dołączyły do niego inne osoby znajdujące się akurat na serwerze. Zaczęły one spamować różnymi zaklęciami na wiwat i pisać pochwalne wiadomości. Część z nich utworzyła nawet szpaler, którym parada dumnie przemaszerowała. Całość mogli zobaczyć widzowie z całego świata za pośrednictwem serwisu Twitch. Fragment transmisji możecie obejrzeć tutaj.

JokeredTV chciał usunąć swoją postać, lecz fani mu na to nie pozwolili. - World of Warcraft Classic - pierwszy gracz osiągnął 60. poziom i uczcił to paradą - wiadomość - 2019-09-02
JokeredTV chciał usunąć swoją postać, lecz fani mu na to nie pozwolili.

Po osiągnięciu 60. poziomu JokerdTV chciał usunąć postać gnomiego maga. Gracze jednak na to nie pozwolili. Jako że warunkiem koniecznym do skasowania bohatera jest wyczyszczenie skrzynki odbiorczej, zaspamowali oni streamera wiadomościami, których nie nadążał usuwać.

Oczywiście samo osiągnięcie maksymalnego poziomu to nie koniec zabawy w World of Warcraft. Na streamera JokerdTV i pozostałe osoby, które dobiją do „sześćdziesiątki” czeka jeszcze sporo atrakcji, jak na przykład rajd Molten Core.

World of Warcraft Classic jest dostępny wyłącznie na PC w ramach tradycyjnego abonamentu (jeśli zdecydujemy się na jeden miesiąc, wówczas przyjdzie nam zapłacić 14,99 dolarów, czyli około 59 złotych). Na razie tytuł obejmuje zawartość jedynie z pierwotnej wersji popularnego MMORPG-a. Niewykluczone jednak, że wkrótce pojawią się też elementy znane z pierwszego rozszerzenia, czyli The Burning Crusade. Wszystko będzie jednak zależeć od opinii graczy.

  1. Oficjalna strona World of Warcraft: Classic
  2. Oficjalna strona firmy Blizzard Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.