Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2019, 12:37

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

World of Warcraft - Królowa Azshara nareszcie pokonana

Europejska gildia Method po 12 dniach walki i osłabieniu bossa przez Blizzard wreszcie pokonała Królową Azsharę na mitycznym poziomie trudności. Tym samym gracze udowodnili, że są jedną z najlepszych drużyn w WoW-ie.

Europejska gildia Method nareszcie pokonała Królową Azsharę. - World of Warcraft - Królowa Azshara nareszcie pokonana - wiadomość - 2019-07-29
Europejska gildia Method nareszcie pokonała Królową Azsharę.

Jeszcze trzy dni temu pisaliśmy o tym, jak gracze World of Warcraft zmagali się z Królową Azsharą na mitycznym poziomie trudności. Pomimo setek prób nie udało się to się to ani europejskiej gildii Method, ani amerykańskiej Limit, co sprawiło, że Blizzard postanowił nieco osłabić Azsharę. Jak widać nerfy spełniły swoje zadanie, ponieważ po 359 próbach Królowa Nag została pokonana przez graczy z drużyny Method.

Gildia zdecydowała się na dość ryzykowną strategię, używając tylko dwóch typowych healerów. Amerykańska drużyna Limit, której również udało się pokonać Azsharę (jednak zrobili to dopiero po Europejczykach) korzystała z trzech postaci leczących. Dodatkowo Method, w przeciwieństwie do walk z wcześniejszymi bossami, skorzystało ze zróżnicowanych klas zadających obrażenia. Poniżej możecie zobaczyć reakcję graczy na pokonanie bossa.

Zabicie Azshary zajęło im 12 dni. Zwycięstwa pogratulował im nawet Blizzard na swoim twitterowym profilu gry. To już dwunasty raz kiedy gildia pokonuje któregoś z bossów jako pierwsza, tym samym zdobywając kolejny tytuł „The World First”.