Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2012, 13:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Batman: Arkham Asylum) 31/7/12

Dziś piszemy m.in. o problemach z pecetową wersją Batman: Arkham Asylum na Steam, nowej łatce do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, a także dacie premiery tableta Microsoft Surface. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Flotilla

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Flotilla. Dzieło studia Blendo Games możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,24 euro (ok. 9 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Batman: Arkham Asylum

Na oficjalnym forum Steam pojawiły się narzekania użytkowników, którzy nie mogą aktywować gry Batman: Arkham Asylum w usłudze po zakupie dokonanym w trakcie letniej wyprzedaży. Firma Valve przez ponad tydzień milczała w tej sprawie, ale teraz ogłosiła, że wraz z Warner Bros. Interactive dołoży wszelkich starań, by problem został rozwiązany. Gracze zostaną poinformowani o naprawieniu błędu.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Studio Bethesda Softworks poinformowało na oficjalnym blogu, że łatka 1.7 do gry The Elder Scrolls V: Skyrim stała się dostępna dla użytkowników usługi Steam. Plany dewelopera są takie, by posiadacze konsol otrzymali ją jeszcze w tym tygodniu – na razie patch został odesłany do certyfikacji. Pełną listę zmian wprowadzonych w aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Batman: Arkham Asylum)  31/7/12 - ilustracja #1
Na razie łatka jest dostępna tylko na PC

Capcom

Firma Capcom ujawniła wyniki finansowe za pierwszy kwartał bieżącego roku fiskalnego (1 kwietnia 2012 roku – 30 czerwca 2012 roku). W tym czasie odnotowano dochód w wysokości 18,62 miliardów jenów (ok. 151 milionów funtów) – to o 55,8% więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Powyższy wynik przełożył się na 1,32 miliarda jenów (ok. 10,7 milionów funtów) zysku netto, stanowiąc wzrost aż o 290,2%. Od początku kwietnia do końca czerwca do sklepów trafiło ponad milion egzemplarzy gry Dragon’s Dogma oraz ok. 450 tysięcy sztuk Resident Evil: Operation Raccoon City.

Microsoft Surface

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (U.S. Securities and Exchange Commision) ujawniła, że tablet Microsoft Surface ukaże się na rynku w okolicach 26 października bieżącego roku. Wtedy oficjalnie zadebiutować powinien także system operacyjny Windows 8. O szczegółach na temat Microsoft Surface przeczytacie we wcześniejszej wiadomości.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: